Regjistri digjital i Partisë Socialiste/ Balla takim me kryetarët e partisë të 61 bashkive të vendit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla zhvilloi sot një takim me kryetarët e Partisë Socialiste në 61 bashkitë e vendit.

Në takimin që u zhvillua në selinë e PS-së u diskutua lidhur me rregjistrin digjital të Partisë Socialiste, procesin e analizës dhe zgjedhjet në nivel vendor të partisë që do të zhvillohen gjatë vjeshtës.


Të fundit

Kapet nga policia me armë, kanabis dhe municion luftarak/ Arrestohet 27-vjeçari në Kavajë

Një 27-vjeçar, është arrestuar nga policia pasi u kap me armë zjarri automatik, municion luftarak dhe lëndë narkotike kanabis,...

Regjistri digjital i Partisë Socialiste/ Balla takim me kryetarët e partisë të 61 bashkive të vendit

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla zhvilloi sot një takim me kryetarët e Partisë Socialiste në 61 bashkitë e vendit. Në takimin që...

Për të parën herë në histori, gratë ushtare ruajnë sigurinë në Mekë

Për të parën herë në historinë e vendit të shenjtë, Meka po monitorohet edhe nga ushtaret gra. Në skuadrën për mbrojtjen e vendit të shenjtë...

Rama publikon videon e rrugës që lidh Tepelenën me Vlorën: Rrugët turistike kanë parametrat e tyre në të gjithë Europën

Në shtator do të hapet rruga Dukaj-Sinanaj, që lidh bashkinë e Tepelenës me bashkinë e Vlorës. Lajmi u bë i ditur nga kryeministri Edi...

“Përballë krizës”, publikohet libri më i ri nga Ardian Civici dhe Anastas Angjeli

Është publikuar libri më i ri i Anastas Angjelit dhe Adrian Civicit  me titull “Përballë krizës”. Premiera e librit u bë sot në hollin e...

Lajme të tjera

Web TV