Horoskopi ditor, 1 gusht 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dashi

Dashuria: Këtë të diel do të keni një ditë të qetë me partnerin/en tuaj nëse keni, pa debate dhe pa telashe. Puna:Mos u jepni shumë pas punës. Puna të bën mirë, por edhe shëndeti duhet ruajtur.

Demi

Dashuria: Dashuria po vazhdon në mënyrë rutinë tek ti dhe nuk duket se jeni duke përjetuar ndonjë gjallëri të veçantë me partnerin/en tuaj.Puna: Mos pranoni të nënshtroheni apo të duroni kolegët e punës apo shefin tuaj, me tepri. Dinjiteti shkon mbi të gjitha.

Binjakët

Dashuria: Çiftet favorizohen shumë këtë ditë, nga një mundësi e mirë për të qëndruar në harmoni.Puna: Pas një periudhë pauze apo stopimi, duket se jeni gati për të rifilluar, me forca të reja.

Gaforrja

Dashuria: Keqkuptime ka. Ato ndodhin edhe në lidhjet apo martesat më të qeta.Puna: Një telefonatë pune mund t’ju shkaktojë ankth, por mos u shqetësoni, bëhet fjalë veç për t’ju treguar mirënjohje ose falënderime.

Luani

Dashuria: Mos jini kaq dyshues. Partneri/ja juaj ju do dhe është besnik/e.Puna: Çlodhuni ca. Jeni duke punuar ca si fort këto kohët e fundit.

Virgjëresha

Dashuria: Mos kërkoni gjilpërën në kashtë, në të kundërt partneri/ja do të nxehet dhe telashet dihen.Puna: Po vijnë të reja të mëdha në aspektin e punës, që nuk do t’ju zhgënjejnë. Ka ardhur koha për ndryshim.

Peshorja

Dashuria: Dashuria për ju është një gjë shumë e bukur. Por aktualisht, nuk funksionon.Puna: Mos i qani më shanset e humbura sepse të tjera po vijnë.

Akrepi

Dashuria: Këtë fundjavë merreni me qetësi dhe veproni me kthjelltësi për çdo gjë që i përket ndjenjave dhe afeksionit që keni për një person. Do të jeni në gjendje të shpreheni më mirë dhe më qartë, duke i bërë atij/asaj të kuptojë se thjesht nuk ju ka ndjekur me vëmendje e nuk ju ka dëgjuar me kujdes.

Lexo edhe :  “Armiku i popullit pa emër”, Idlir Azizaj

Puna: Këtë ditë të diel, janë të favorizuara kontaktet për punë dhe udhëtime pune. Nëse keni në horizont një të tillë, fiksoni datën.

Shigjetari

Dashuria: Një gjendje jopozitive do të mbulojë raportin tuaj. Por mos u trembni, bëhet fjalë për një situatë të përkohshme që do ta tejkaloni brenda një kohe të shkurtër.Puna: Dita e diel nuk premton shumë sa i përket aspektit tuaj të punës. Nuk është premtuese as sa i përket parave tuaja. Debate të mundshme do të bëhen irrituese dhe ju do të ndjeheni të neveritur nga një situatë që tashmë ju ka lodhur ca si shumë.

Bricjapi

Dashuria: Tension dhe nervozizëm do të ketë në raportin tuaj gjatë kësaj fundjave. Ka nisur të shtunën dhe do të mbyllet të dielën duke jua bërë të pakëndshëm vikendin. Kujdes, ju mund të merrni zjarr edhe për gjënë më të vogël, ndaj matuni. Madje nëse mund t’i rrini ca larg këtë ditë partnerit/es tuaj, s’do të ishte keq.Puna: Në horizont duken disa propozime interesante për punë, por ende të pamjaftueshme për t’i vlerësuar dhe për të vendosur. Do të ishte më mirë të përpiqeni që vendime në lidhje me këto ide, t’i lini për javën që vjen.

Ujori

Dashuria: Një person do të bëjë që zemra t’ju rrahë fort, shumë fort. E do t’ju zgjojë ndjenjat e zhytura dhe fshehur brenda jush.Puna: Jini të kujdesshëm në disa gjëra me të cilat duhet të merreni këtë fundjavë, gjëra të cilave do të duhet t’i jepni zgjidhje.

Peshqit

Dashuria: Në dashuri do të ndjeheni i/e vlerësuar prej tij/saj. E po ashtu, do të ndjeheni i/e kënaqur nga sjellja e njerëzve që ju rrethojnë. Ata do t’ju falin dashuri.Puna: Dikush po përpiqet t’jua fusë. Sytë katër!


Të fundit

Horoskopi ditor, 1 gusht 2021

Dashi Dashuria: Këtë të diel do të keni një ditë të qetë me partnerin/en tuaj nëse keni, pa debate dhe...

19 gra e fëmijë mbërrijnë në Qamshli, u dorëzohen autoriteteve shqiptare

Gratë dhe fëmijët që do të riatdhesohen nga kampet e ISIS në Shqipëri, tashmë kanë mbërritur në Qamashli (Kurdistian Sirian). Aty u mbajt një...

Kurti letër homologut kroat: Ndihma që u dhatë të lënduarve në aksidentin tragjik tregoi vlerat dhe shpirtin tuaj bujar

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti i ka dërguar letër falënderimi homologut kroat, Andrej Plenković, përmes së cilës ai ka shprehur falënderimin e tij dhe...

Enca ‘çmend’ fansat, publikon foton sensuale me bikini

Këngëtarja Enca Haxhiraj ka provokuar me foton e saj të fundit. Buzë një pishine dhe me pamje nga bregdeti ajo ka hedhur një foto...

BE gjobit me qindra miliona Amazon, ja arsyeja

Bashkimi Evropian ka gjobitur kompaninë Amazon me 746 milionë euro për shkelje të ligjeve të bllokut për mbrojtjen e të dhënave. Gjoba është lëshuar...

Lajme të tjera

Web TV