U ekzekutua me një plumb në kokë në Babicë të Vlorës, del fotoja e të riut

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Është publikuar fotoja e Xhuljan Bullarit i cili ditën e sotme u gjet i ekzekutuar me armë zjarri në fshatin Babicë të Vlorës.

Xhuljan Bullari ka marrë një plumb në kokë dhe është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm brenda makinës “Fiat Punto”. Kjo makinë rezulton të jetë në emër të një vajzë në Tiranë. Ndërkohë policia po heton në disa pista lidhur me vrasjen e Xhuljanos, ku nuk përjashtohet edhe nxjerrja në pritë nga një person i njohur i tij.

Xhuljano është një person i njohur për policinë, pasi në vitin 2018 ishte arrestuar për dhënie ndihmë të emigrantëve të paligjshëm sirianë.


Të fundit

U ekzekutua me një plumb në kokë në Babicë të Vlorës, del fotoja e të riut

Është publikuar fotoja e Xhuljan Bullarit i cili ditën e sotme u gjet i ekzekutuar me armë zjarri në...

Shqipëria para viteve ’90

https://www.youtube.com/watch?v=5Y4CaMP-nbw&ab_channel=FJALAWEB

Talebanët ndryshojnë stil, shfaqen me rroba firmato

Talebanët e rinj braktisën pamjen e lënë pas dore të paraardhësve të tyre dhe iu kthyen veshjeve të shtrenjta, me syze dielli aviator, atlete...

Plas sherri me grushte në Rrogozhinë, njëri merr çifte dhe tenton të gjuajë

Një sherr me grushte ka ndodhur pak minuta më parë te një lavazh në Rrogozhinë. Mësohet se përplasja fizike ka ndodhur te lavazh ‘Rusta’, ku...

Artan Lame publikon reagimin e komentuesit pas shkrimit për Sarajet: Në 120 vjet nuk kemi ndryshuar asnjë gram

Artan Lame ka publikuar një koment të një ndjekësi, i cili ishtë keqkuptuar nga shkrimi i drejtorit të përgjithshëm të Kadastrës. Lame shkruan se...

Lajme të tjera

Web TV