Aksident në Durrës/ Makina përplas motorin, plagoset 36-vjeçari

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 36-vjeçar ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në qytetin e Durrësit.

Bëhet me dije se automjeti i drejtuar nga shtetasi me inicialet D. H., është përplasur me një motor i drejtuar nga 36-vjeçari me inicialet N. K., i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 14.09.2021, në lagjen nr.17, Durrës, një automjet me drejtues shtetasin D. H., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin N. K., 36 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Të fundit

Aksident në Durrës/ Makina përplas motorin, plagoset 36-vjeçari

Një 36-vjeçar ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në qytetin e Durrësit. Bëhet me dije se automjeti...

Vrau gruan 23-vjeçare/ Pse u nda Sabrina nga Eltoni? Dyshohet se i gjeti foton e një gruaje tjetër në telefon

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen e 23-vjeçares Sabrina Bengaj në Fier. Raportohet se një mesazh në telefonin e...

COVID-19/ Dyfishohen rastet e infektimeve në vend, 5 viktima në 24 orët e fundit

Janë dyfishuar rastet e reja me Covid-19 në vendin tonë. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 995 raste të reja dhe 5 humbje...

23 vite nga 14 shtatori ’98/ Si u morën peng Kryeministria, Ministritë dhe RTSH-ja; militantë të armatosur kërkuan të rrëzonin Qeverinë Nano

Sot, më 14 shtator, bëhen 23 vite nga i ashtuquajturi grisht i shtetit në Shqipëri. Më 14 shtator 1998 mijëra persona të irrituar për...

Takimi me Merkel, Kurti: Paqja në Ballkan vjen nëse Serbia heq dorë nga Kosova

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti deklaroi se çdo kompromis i mëparshëm me Serbinë ka qenë i gabuar. Nga Tirana, Kurti theksoi se ende mungon njohja...

Lajme të tjera

Web TV