“Investim i shumëpritur “, Rama poston videon nga kantieri për ndërtimin e Urës Dërmënas në Fier

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një investim të shumëpritur e ka konsideruar Kryeministri Edi Rama ndërtimin e Urës Dërmënas, e cila do t’i përshtatet investimit në rrugën Fier-Seman-Bregdet.

Teksa ka publikuar pamjet nga kantieri Rama shkruan se ky është një investim që do të nxisë turizmin e bujqësinë.

“Ky është kantieri për ndërtimin e Urës Dërmënas, e cila do t’i përshtatet investimit në rrugën Fier – Seman – Bregdet. Ky investim i shumëpritur për Fierin, nxit turizmin e bujqësinë dhe afron detin në ekonominë e Fierit”, shkruan Rama.


Të fundit

“Investim i shumëpritur “, Rama poston videon nga kantieri për ndërtimin e Urës Dërmënas në Fier

Një investim të shumëpritur e ka konsideruar Kryeministri Edi Rama ndërtimin e Urës Dërmënas, e cila do t’i përshtatet...

Grenell për Biden: Ballkani s’është prioritet i tij, nuk përmendi dialogun Kosovë-Serbi në OKB

Ish-i dërguari i posaçëm i ish-presidentit amerikan Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell ka kritikuar qasjen e presidentit aktual të SHBA-së, Joe Biden...

Fustanet më të bukura të nusërisë/ Këto janë të famshmet që i veshën (Foto)

Fustanet e bukura të nusërisë mbeten për një kohë të gjatë në kujtesën tonë. Të gjitha duam që në atë natë të jemi unike, dhe...

Punonjësi i karburantit i kërkoi të vinte maskën, klienti vret 20-vjeçarin

Rasti i vrasjes së një 20-vjeçari të shtunën e kaluar në një pikë karburanti në Gjermani ka shkaktuar reagime të shumta në vend.  I...

Kryeministri Johnson e pranon për herë të parë: Kam gjashtë fëmijë dhe ndërroj shumë pelena

Kryeministri britanik Boris Johnson ka konfirmuar për herë të parë se është babi i gjashtë fëmijëve, ndërsa gruaja e tij Carrie është shtatzënë. Johnson...

Lajme të tjera

Web TV