Rrëfehet Nevina Shtylla, tregon kritikën që i bën shpesh i dashuri

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Nevina Shtylla ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra” në Top Channel.

Ajo ka folur për rubrikën e saj më të re në E diell “Shoku ynë Tili”. Por veç detajeve, Olesia, Krista, Tea dhe Fatma nuk mund të rrinin pa e pyetur se çfarë kritikash ka i dashuri teksa e sheh në ekran.

Ndonëse Nevina është përpjekur ta anashkalojë këtë pyetje, sërish nuk i ka shpëtuar.
“Më thotë që duhet të jem më e afërt me fëmijët”, ka treguar ajo.

Ajo u shpreh se mendon për fëmijë por nuk është në planet e shpejta, sepse tani ka Rokon, qenin e saj fiks si djalë.


Të fundit

Rrëfehet Nevina Shtylla, tregon kritikën që i bën shpesh i dashuri

Nevina Shtylla ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra” në Top Channel. Ajo ka folur për rubrikën e saj...

Demian Smith takon koordinatorët e Këndeve Amerikane në Shqipëri: Po sjellin kulturën e SHBA-së

Demian Smith është takuar me koordinatorët dhe partnerët vendas të Këndeve Amerikane në Shqipëri. Lajmin e ka bërë të ditur Ambasada Amerikane në Shqipëri...

Mbërrijnë edhe 259 afganë të tjerë në vendin tonë, Xhaçka: Tani kanë një strehë të sigurt

Në vendin tonë kanë mbërritur sot edhe 259 afganë të tjerë. Ata kanë ardhur nga Mazari Al Sharif. Ndërsa gjithsej në vendin tonë kanë...

Rama flet për Berishën ‘non grata’: S’ka më asnjë monument të parrëzueshëm të së shkuarës së korrupsionit

Kryeministri shqiptar Edi Rama deklaron se në mandatin e tretë të qeverisë së tij ka shumë gjëra që mund të bëhen ndryshe. Në një...

“Budalla”, Kurti i përgjigjet Vulin: Ke qenë zëdhënës i partisë së gruas së Millosheviçit

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti i është kundërpërgjigjur ministrit të brendshëm të Serbisë, Aleksandër Vulin, i cili tha se ‘për ta ndezur luftën duhet...

Lajme të tjera

Web TV