Plas në stadiumin “Fadil Vokrri”, tifozët e Dritës përleshen me ata të Gjilanit (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një incident i shëmtuar, që nuk i shkon aspak asaj që jemi mësuar që të shohim në fushën e blertë, është regjistruar në derbin mes Dritës dhe Gjilanit, në “Fadil Vokrri” të Prishtinës.

Pas përfundimit të pjesës së parë mes Dritës dhe Gjilanit, e cila ishte me rezultatin 0:0, tizofët janë përplasur me njëri tjetrin, për motive ende të paqarta.

Ndeshja u ndërpre deri sa u qetësua situata, për të rinisur sërish më pas.

 


 

 

 

 

Të fundit

Plas në stadiumin “Fadil Vokrri”, tifozët e Dritës përleshen me ata të Gjilanit (Video)

Një incident i shëmtuar, që nuk i shkon aspak asaj që jemi mësuar që të shohim në fushën e...

E rëndë në Kavajë/ Tentoi të shuajë zjarrin në tokën e tij, humb jetën 59-vjeçari

Tentoi që të fikte zjarrin në tokën e tij, humb jetën 59-vjeçari! U asfiksua nga tymi "Rreth orës 14:50, ka rënë zjarr në një sipërfaqe...

Zviceranët pro martesave e të njëjtit seks

Zviceranët kanë mbështetur martesat e të njëjtit seks në një referendum, sipas parashikimeve. Më shumë se 60% e mbështetën vendimin, që do ta sillte...

Fëmijët luanin në oborrin e shtëpisë, gjejnë 2 kallashnikovë

Gjatë mesditës së sotme, teksa po luanin, 2 fëmijë të mitur kanë gjetur 2 armë zjarri, kallashnikov në një banesë në Pogradec pronari i...

Reagon NATO lidhur me situatën në Veri të Kosovës: Beogradi dhe Prishtina të përmbahen

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jans Stoltenberg njoftoi se ka biseduar me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti dhe presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç lidhur...

Lajme të tjera

Web TV