“Mos më bëj presion”/ Ronaldo thyen heshtjen, tregon planet për martesë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Cristiano Ronaldo ka thyer heshtjen dhe ka folur për marrëdhënien e tij me Georgina Rodriguez.

Ditët e fundit po përflitet se ai dëshiron të martohet me modelen, por kjo gjë nuk është pëlqimi i familjes, më konkretisht nënës së tij, e cila është e mendimit se ajo e dëshiron Ronaldon vetëm për para.

I pyetur nga gazetari Piers Morgan për këtë çështje, Ronaldo tha: “Mos më bëj presion! Por një ditë do ta bëj, me siguri. Është edhe ëndrra e nënës sime. Do të vish në dasmën time, Piers, mos u shqetëso”.


Të fundit

“Mos më bëj presion”/ Ronaldo thyen heshtjen, tregon planet për martesë

Cristiano Ronaldo ka thyer heshtjen dhe ka folur për marrëdhënien e tij me Georgina Rodriguez. Ditët e fundit po përflitet...

“Rrëzimi” i Facebook, Mark Zuckerberg humbet 7 miliardë dollarë

Facebook, Instagram dhe WhatsApp janë jashtë funksionit prej disa orësh duke i bërë rrjetet sociale të paarritshme për miliona përdorues. Aksionet në Facebook, i...

Goditje e dyfishtë, Facebook ra pas akuzave të ish-punonjëses

Prej gati 3 orësh, Facebook dhe dy platformat e saj Instagram dhe WhatsApp kanë ndërprerë shërbimin për përdoruesit, e duket se kjo rënie vjen...

Atentati në Elbasan/ Lulzim Bitri lidhje të ngushta me Talo Çelën, Ardian Çollaku i hetuar për vrasjen e Everest Çakajt

Lulzim Bitri dhe Ardian Çollaku, të cilët ranë pre e një atentati mbrëmjen e sotme në Elbasan, rezultojnë pjesë e grupeve kriminale në këtë...

Fitoi rreth 2 milionë paundë në lotari, 51-vjeçarja nuk heq dorë nga jeta e varfër

Njihuni me Trish Emson, 51-vjeçarja e cila fitoi rreth 2 milionë euro në lotarinë kombëtare, 18 vite më parë. Ndonëse ajo sot gëzon një...

Lajme të tjera

Web TV