Aksident në aksin Tiranë-Durrës, përmbyset kamioni

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Maminasit, në Durrës.

Mësohet se një kamion është përmbysur në autostradën Tiranë-Durrës.

Në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe ambulanca, të cilat kanë nxjerrë shoferin nga mjeti, por nuk dihet ende si paraqitet gjendja e tij shëndetësore.

Sipas banorëve nga vendngjarja, aksidenti ka shkaktuar dëme të mëdha materiale në mallrat, që transportonte kamioni. Ndërkohë, aktualisht është bllokuar tërësisht lëvizja e mjeteve në njërën korsi të autostradës.


Të fundit

Aksident në aksin Tiranë-Durrës, përmbyset kamioni

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Maminasit, në Durrës. Mësohet se një kamion është përmbysur...

“Modelja më e kolme në botë” tregon sekretin e vetëbesimit

Hunter McGrady është quajtur “modelja më e kolme e Sports Illustrated” dhe kjo nuk është një hiperbolizim pasi ajo ka bërë histori që në...

Covid në Shqipëri/ Ja sa raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 18...

Bes Kallaku publikon foton e gjyshes në Londër: Me ftesë personale nga mbretëresha e Anglisë

Gjyshja e Bes Kallakut ka marrë vëmendje të madhe për mënyrën se si aktori e ka bërë të njohur pothuajse në të gjitha daljet...

Cristiano Ronaldo akuzohet për përdhunim, gjyqtari kërkon të pushohet çështja

Një gjykatës ka rekomanduar që të pushohet çështja e ngritur ndaj Cristiano Ronaldos, i cili akuzohet për përdhunim. Një grua akuzoi sulmuesin e Manchester United...

Lajme të tjera

Web TV