Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Deklarata e fortë e Bamir Topit: Sigla e Partisë Demokratike duhet të arkivohet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-presidenti i Republikës dhe ish-nënkryetari i Partisë Demokratike Bamir Topi deklaron se misioni i PD pothuajse ka mbaruar. I ftuar në emisonin “Dekalog” i gazetarit Roland Qafoku në RTSH 24 Topi deklaroi se sigla e Partisë demokratike duhet të arkivohet. Më poshtë pjesë nga deklarata e fortë e Bamir Topit.

Në PD po ndoidh përplasja më e madhe që nga themelimi i saj. Përse PD arriti në këtë situatë?

Në partitë opozitës e disa vendeve lindore që dolën nga komunizmi cikli atje është mbyllur shumë më shpejt. Sipas meje pas 30 viteve PD nuk jep asnjë lloj shprese pavarësisht se si do jetë rezultati.

Ju jeni duke thënë se Partia Demokratike do pësojë fatin e atyre partive opozitare në Lindje që u shuan?

Aboslutisht po. Pse është herezi ta them? Duhet të vlerësohet historia me të mirat dhe të këqiat. Duhet të arkivohet historia. Duhet të arkivohet sigla e PD. Dhe duhet të punojnë të gjithë për të krijuar mundësinë e rrotacionit në Shqipëri. Nuk flasim fare për qeverinë që në vend të flasin për atë flasim për opozitë. Pra sigla e PD duhet të arkivohet. Siç ka thënë Henri Kissinger për të parë politikën e një vendi nuk duhet të shikohet qeveria, por opozita. Problemi është se opozita në Shqipëri nuk ofron asgjë.

Zoti Topi ju po thoni se PD shuhet?

Mendimi im është që sigla dhe historia e Partisë Demokratike duhet të arkivohet. Të gjitha kapacitetet e mundhme të mos niset të krijojë kauza nga individi por individët duhet të të jenë në funksion të kauzave. Një e djathtë që ka dështuar totalisht në elementë substancialë në programin e vet mjafton tu them çështjen e pronës.

Lexo edhe :  Kruja plot me turistë/ Vizitorët sfidojnë të nxehtin për të eksploruar qytetin historik

 

 

Të fundit

VIDEO/ Ilir Meta gjen ilaçin ndaj vapës: Ja paça borxh Bes Kallakut dhe….

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, duket se ka gjetur ilaçin e kësaj vape të tmerrshme të ditës...

Privati kërkon punonjës krahu – Cilat janë zanatet me të kërkuara nga tregu aktualisht?

Ecuria pozitive e sektorit të turizmit dhe ndërtimit, dy nga fushat të cilat janë kyç për rritjen ekonomike në Shqipëri dhe nxitjen e konsumit,...

Veliaj mbështet kandidatin e PS, Vangjel Tavon: Himara do vijojë të jetë histori suksesi

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i ka shprehur mbështetjen kandidatit të PS për Bashkinë e Himarës, Vangjel Tavo. Përmes një videomesazhi nga Jala, ku...

“Shqipëria po bëhet më e shtrenjtë, ndërsa shqiptarët më të varfër”

Ekonomia shqiptare po rritet në mënyrë të qëndrueshme dhe të shpejtë. INSTAT deklaroi se në 3-mujorin e parë ekonomia u zgjeruar me 3.6%. Por si...

Atentati ndaj Trump/ Kryeministri sllovak: Një skenar si ‘fotokopje’ e sulmit ndaj meje

Një breshëri me plumba mund t’i këtë kaluar para syve Donald Trump por ata vranë një pjesëmarrës në tubim dhe plagosën rëndë dy të...

Lajme të tjera

Web TV