Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Putinit i vritet dhe koloneli i pestë/ Rusia me humbjet më të mëdha që nga Lufta e Dytë Botërore

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ushtria ruse e Vladimir Putin ka humbur një tjetër komandant të rangut të lartë, teksa luftimet në Ukrainë kanë hyrë në javën e 4.

Koloneli Alexei Sharov është i 15-ti nga udhëheqësit kryesorë ushtarakë të Putinit që është vrarë, duke i bërë humbjet e Rusisë në më të mëdhatë që nga Lufta e Dytë Botërore. Vdekja e tij u njoftua nga forcat e armatosura ukrainase në mediat sociale pasditen e djeshme.

Komandanti i Urdhrit të Gardës 810 të Brigadës Zhukov në marinsat ruse, Sharov thuhet se u vra në Mariupol, një qytet në të cilin mbi 100,000 njerëz janë bllokuar në mes të një rrethimi nga rusët pushtues.

Rusia nuk i ka përditësuar zyrtarisht shifrat e viktimave që kur deklaroi më 2 mars se 498 ushtarakë ishin vrarë dhe 1,597 ishin plagosur. Që atëherë, ofensiva e saj ka hasur në rezistencë të mëtejshme të rëndë nga ushtria e Ukrainës dhe forcat e mbrojtjes vullnetare. Vdekja e Sharov vjen pas vdekjes së kolonelit Nikolai Ovcharenko, komandant i Regjimentit të 45-të të Inxhinierisë.

Sharov është koloneli i pestë që vdes dhe shënon 15 nga komandantët ushtarakë të Rusisë që kanë vdekur në pushtim , sipas The Sun. Foreign Policy raportoi se Moska ka pësuar shkallën e saj më të lartë të viktimave në mesin e drejtuesve të lartë, që nga Lufta e Dytë Botërore.

Të fundit

Mos e bëni kurrë këtë gabim kur shëtisni me bebushat tuaj

Shohim jo rrallë herë, që ndërsa dalin me fëmijën në karrocë, kur është vapë, prindërit e mbulojnë atë me...

Çfarë ju bën më të lumtur se dashuria?

Të shohësh vende të reja, të njohësh kulturën dhe mënyrën e jetesës së njerëzve të tjerë ndihmon për të hapur më shumë mendjen dhe...

Përsëritet rasti “Alma”? Një 27-vjeçare tenton të hidhet nga lumi Buna me 4 fëmijët

Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Shkodër. Një nënë 27-vjeçare ka tentuar të hidhet në lumin Buna bashkë me 4 fëmijët e saj...

Virale/ Princesha e Dubait kërkon divorcin me një postim në Instagram

Një mesazh i shkurtër nga Sheikh Mahra bin Mohammed Al Maktoum aktualisht po shkakton bujë në botën mbretërore. Në postimin në Instagram, vajza e lartësisë...

Ndikimi i stresit në lëkurë

Stresi është një nga faktorët kryesorë që dëmtojnë organizmin tonë. Pasojat e tij ndonëse nuk mund të jenë të menjëherëshme, janë afatgjata. Nëse vuani nga ndonjë...

Lajme të tjera

Web TV