Kryente veprime s*ksuale me nxënësit, arrestohet mësuesja e biologjisë

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Anessa Paige Gower po përballet tashmë me 29 akuza kriminale për abuzim me nxënësit kur punonte si mësuese biologjie në Richmond, Kaliforni, SHBA.

Identitetet e shtatë viktimave të mundshme nuk janë publikuar nga autoritetet, por moshat e tyre varionin nga 7 deri në 12 vjeç. Prokuroria e Costa District tha se kishte intervistuar nxënësit për një numër incidentesh të akteve seksuale me të mitur dhe të shpërndarjes së fotove “me imazhe seksuale në platformat online.”

Drejtori i shkollës B. Nelson Jr., tha se Gower ishte shkarkuar pak pas daljes së akuzave në sipërfaqe.


Të fundit

Kryeministri holandez zbulon prapaskenën: Gati u rrahëm fizikisht me Ramën në Sofje

Kryeministri holandez, Mark Rutte në konferencën e sotme të përbashkët me kryeministrin Edi Rama, tregoi një episod kur të...

Gati “Lufta e Tretë Botërore”, Suedia e Finlanda përgatiten për konflikt me Rusinë

Presidenti Vladimir Putin ka deklaruar se Rusia do të përgjigjet në të njëjtën mënyrë nëse NATO do të vendoste trupa dhe infrastrukturë ushtarake në...

Përmbysje spektakolare nga Novak Djokovic, serbi zgjohet dhe kualifikohet në gjysmëfinale

Novak Djokovic dëshmoi edhe një herë se ka ‘shtatë jetë’ brenda katër mureve të Wimbledonit . Në fitoren e tij të njëzet e gjashtë...

Tjetër atentat misterioz/ Miku miliarder i Putin gjendet i pajetë në pishinën e banesës

Një biznesmen multi-milioner rus është qëlluar për vdekje në rezidencën e tij, elita e fundit me lidhje me gjigantin energjetik Gazprom që ka vdekur...

Lajme të tjera

Web TV