Të shtëna me armë zjarri në Divjakë, vetëvritet një person (Emri)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Divjakë, teksa mësohet se një person ka humbur jetën.

Sipas njoftimit të policisë bëhet me dije se një 66-vjeçar i identifikuar si Andrea Çuni është vetëvrarë me armën e gjahut që dispononte, duke humbur kështu jetën menjëherë në vendin e ngjarjes.

Policia ndodhet në terren dhe po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve të kësaj ngjarje.

Njoftim i plotë:

Sot rreth orës 14:20, në fshatin Gradishtë, Divjakë, dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesë, shtetasi Andrea Çuni, 66 vjeç.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të fundit

Elon Musk rikthehet më i fuqishëm se kurrë, shpallet sërish personi më i pasur në botë

Elon Musk, CEO i Tesla, SpaceX dhe Twitter, rifitoi titullin e personit më të pasur në botë, duke tejkaluar...

Moti “ndryshon” stinë/ Meteorologia zbulon çfarë do të ndodhë me temperaturat gjatë verës

Jemi dëshmitarë të një pranvere mjaft jo-stabile dhe me pak rreze diellore në territoret tona, ndërsa trende të ngjashme parashihen edhe javët dhe muajt...

Dënohet me 30 vite burg aktori i njohur/ Ja akuza që rëndon mbi të

Aktori i njohur Danny Masterson, është dënuar me 30 vite burg. Ky i fundit u shpall fajtor për dy akuza për përdhunim, e sipas...

1 Qershori/ Berisha: Dita e më të dashurve tanë

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka uruar festën e 1 qershorit me një mesazh në facebook. “Të dashur miq, sot dita e fëmijëve, më...

Talenti 10-vjeçar bëhet pjesë e orkestrës së ushtrisë, performon për 1 qershorin

Në koncertin e Orkestrës së Forcave të Armatosura mbrëmjen e sotme do të ketë një instrumentist të veçantë. Ai është 10 vjeç dhe është vlerësohet si një...

Lajme të tjera

Web TV