Aksidenti tragjik në çerdhen e fëmijëve, ky është vogëlushi që humbi jetën (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Tommy, 4 vjeç humbi jetën ditën e djeshme pas një aksidenti tragjik në një çerdhe në L’Aquila në Itali.

Një makinë e cila ishte parkuar çau gardhin dhe përfundoi në oborrin e çerdhes ku fëmijët ishin duke luajtur. 4 u plagosën, ndërsa Tommy nuk arriti t’ia dilte.

“Shkaqet nuk kanë rëndësi tani, ai nuk është më atje”, tha tezja e tij.

“Atij i pëlqente shumë të shkonte në çerdhe.”

Ditën e sotme në çerdhe ishin vendosur lule në kujtim të 4-vjeçarit. Gjendja e fëmijëve të tjerë të plagosur është e qëndrueshme.

Të fundit

Zgjedhjet/ Kush e merr Kukësin? Mbyllet pa incidente procesi votimit

Në Bashkinë Kukës u zhvilluan dje zgjedhjet e pjesshme lokale ku morën pjesë në votime 44 % e zgjedhësve....

Luftë në veri/ Vritet një polic kosovar, ekzekutohen 3 terroristë serb

Një zyrtar i Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku u vra në orët e para të së dielës në fshatin Banjskë, në veri të Kosovës....

Horoskopi ditor, 25 Shtator 2023

Dashi: Mundohuni të rrethoheni me njerëz pozitivë. Në përgjithësi ju jeni një shenjë lideri, që pëlqen të punojë vetë. Gjithashtu për këtë arsye ju menaxhoni...

Atletico Madrid “çmonton” Realin e Madridit dhe triumfon në derbin e kryeqytetit

Atletico Madrid tregon karakter dhe ia del të triumfojë në derbin e Madridit, me shifrat 3-1 ndaj Real Madrid. Skuadra e drejtuar nga Simeone,...

Lajme të tjera

Web TV