Donaldi dhe Bora u ribashkuan, Beatrix thyen heshtjen: Iu uroj lumturi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Beatrix Ramosaj ka thyer heshtjen dhe ka folur për herë të parë për rikthimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj. Ndonëse dyshja nuk kanë reaguar publikisht, janë parë disa herë pranë njëri-tjetrit. Në një intervistë që ka dhënë për mediat në Kosovë, Trixa tha se iu uron lumturi.

“Është një pyetje që po ma bëjnë të gjithë. Nëqoftëse ata kane gjetur lumturinë, atëherë dhe unë jua uroj”, tha ajo për ribashkimin e tyre. E pyetur nëse është penduar për gjërat që ka kaluar në shtëpinë e famshme, këngëtarja tha: “Jo nuk jam pishman.

Nuk ka asgjë për të qenë pishman. Nëse do ta ktheja kohën pas do t’i thosha vetes që të mos kishte aq shumë frikë dhe mbase ta shijoja më shumë si eksperiencë“, tregoi Trixa. Kujtojmë që Bora dhe Donaldi përfliten prej disa kohësh se janë rikthyer bashkë.

Dyshimet u shtuan më shumë pasi u panë të afërt në eventin e Valdrin Sahitit. Më pas, ata u fotografuan së bashku në Genova të Italisë ndërsa pak ditë më pas u kapën sërish mat duke bërë shopping. Sakaq, ende nuk ka një reagim publik nga ana e tyre.

Të fundit

Rusia nuk dëshiron që dialogu Kosovë-Serbi të përfundojë me sukses

Studim të publikuar nga Instituti i Kosovës për Kërkime dhe Zhvillime të Politikave (KIPRED) theksohet se Rusia nuk e...

Elon Musk padit kompaninë OpenAI për tradhti të interesave të publikut

Elon Musk paditi kompaninë OpenAI dhe themeluesin e saj, drejtorin ekzekutiv Sam Altman, për atë që e quan tradhtim të qëllimit për t’i shërbyer...

Jepet pa kolateral/ Nisin aplikimet për kredinë studentore

Jepet pa kolateral, studentët e shlyejnë pas studimeve Studentët në Shqipëri për herë të parë këtë vit kanë mundësi të marrin kredi dhe ta shlyejnë...

Nga Kina tek vendet e rajonit, vrasja e 112 palestinezëve në Gaza nxit reagime të ashpra

Vdekja e të paktën 112 palestinezëve që po kërkonin ndihma humanitare në qytetin e Gazës nxiti reagime të shumta ndërkombëtare, një ditë pasi dëshmitarët...

Dy konkurrentët e ‘Për’ Puthen’ bëjnë të njëjtin tatto në takimin e parë

Një banore e re është bërë pjesë së fundmi në formatin ‘Për’ Puthen’. Bëhet fjalë për Erikën, e cila që në momentin e parë...

Lajme të tjera

Web TV