I shoqëruar nga bashkëshortja e tij, kryeministri Edi Rama mbërrin në sheshin Skënderbej

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në sheshin Skënderbej i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama.

Ai i është bashkuar ministrave socialistë të cilët janë pozicionuar në një pjesë të sheshit, duke ndjekur nga afër koncertin e organizuar me rastin e 100-vjetorit të marrëdhënieve me Shqipërisë dhe SHBA.

Rama ka takuar disa nga ministrat dhe është vendosur në krah të tyre për të ndjekur performancat e artistëve.


Të fundit

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

KOLUMBIA, Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me...

“Më shiti kokainë të prishur”, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau “amerikanin”

38 - vjeçari shqiptar i akuzuar për vrasje me paramendim të 47-vjeçarit “Amerikani” ose “Gus”, mëngjesin e 20 janarit ka dhënë dëshminë e tij. “Amerikani”...

Thyen rregulluat/ Luizi dhe Olta e pësojnë keq, ja vendimi që ka marrë ‘Vëllai i madh’

Ka nisur mbrëmjen e sotme spektakli i madh i Big Brother VIP, teksa është dhënë dhe dënimi i parë. Luizi dhe Olta kanë qenë kryefjalë...

Misteri i vrasjes së vajzës që erdhi nga Italia/ Shefi i Sigurimit e thirri pas shkolle..

Narta është fshati, që fillin e ka të lidhur me lagunën. Në dajlan gjuhet peshku, kapen ngjala që të llapashitet nëpër duar. Vreshtat e...

Pësoi defekt, skafi me 4 persona në bord mbetet në det të hapur

Një skaf me katër persona ka mbetur në det të hapur në Vlorë. Sipas njfotimit, skafi ka pësuar defekt dhe ka qenë kapiteni ai që...

Lajme të tjera

Web TV