Leo Messi fantastik/ Djaloshi që po kërkonte foto po tërhiqej zvarrë, ja çfarë bëri Messi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lionel Messi duket se është ringjallur kohët e fundit me ekipin francez pasi paraqitjet e tij janë me të vërtetë të jashtëzakonshme.

Mbrëmjen e djeshme, PSG fitoi Superkupën e Francës me rezultatin 4-0 ndaj Nantes, ku argjentinasi ishte autori i golit të parë.

Pasi përfundoi ndeshje, Messi ishte duke u shoqëruar nga sigurimi drejt tunelit dhe një djalosh i vogël vrapoi pas tij për të bërë një foto me yllin argjentinas. Sigurimi nuk e lejoi këtë gjë dhe e tërhoqi pothuajse zvarrë fansin e vogël. Messit nuk i pëlqeu ky veprim dhe ka ndërhyrë në mënyrë të shpejtë duke u thënë që ta lejonin tifozin e vogël t’i afrohej.

Ata e dëgjuan Messin dhe djaloshi realizoi foton e tij të ëndrrave, madje duke i dhënë edhe një përqafim Messit në fund.

Të fundit

Psikologjia e ngjyrave, ja si ndikon roza në trurin tonë sipas ekspertëve

Psikologjia e ngjyrave sugjeron që ngjyrat e ndryshme mund të kenë ndikim në humorin, ndjenjat dhe madje edhe sjelljet...

Irgen Çela flet për të atin: Luftonte me jetën dhe vdekjen

Irgen Çela, në spektaklin "DWTS", tregoi një pjesë të parrëfyer të jetës së tij. Ai foli për aksidentin e prindërve dhe sfidat e luftërat...

Gaza bën bilancin: 18,000 palestinezë të vrarë që nga fillimi i luftës

Ministria e shëndetësisë e Gazës e udhëhequr nga Hamasi pretendon se rreth 18,000 palestinezë janë vrarë që nga shpërthimi i luftës Izrael-Hamas pas sulmeve...

Përplasen dy trena në Itali, të paktën 17 të plagosur

Një aksident i rëndë hekurudhor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në linjën Bologna-Rimini, në zonën Faenza (Ravena) të Italisë. Sipas mediave italiane deri më tani...

Muzeu i Luvrit rrit çmimin e biletave të hyrjes

Muzeu i Luvrit ka njoftuar se do të rrisë çmimet e biletave, gjashtë muaj para Olimpiadës, kur Parisi do të presë edhe më shumë...

Lajme të tjera

Web TV