test

Kthehet “dashuria e vjetër” tek Ten Hag, Antony zyrtarisht pjesë e United

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Antony është zyrtarisht pjesë e skuadrës së Manchester United. Trajneri Ten Hag bashkohet sërish me sulmuesin e preferuar, duke vazhduar punën me përforcimin e skuadrën edhe në orët e fundit të merkatos.

22-vjeçari ka firmosur me “Djajtë e Kuq” për plot pesë sezone, pra Antony do luajë në “Old Trafford” deri në 2027-ën.

Duke folur pas zyrtarizimit te Manchester United, Antony tha: “Ky është një moment i pabesueshëm në karrierën time. Është e pabesueshme që bashkohem me një klub kaq të madh dhe me kaq shumë histori. Të luaja me Erik ten Hag më ndihmoi të zhvillohesha shumë. Nuk mund të presë derisa të bashkohem me shokët e rinj të skuadrës dhe të jem pjesë e suksesit të Manchester United.”

Manchester United bëri një pagesë të “çmendur” prej plot 85 milionë paundësh për afrimin e sulmuesit brazilian nga Ajax.

Të fundit

Kredi me zero interes për punonjësit e administratës, ja si do të ndahen, kriteret

Zbardhet sistemi i pikëzimit me kriteret mbi bazën e të cilave do të vlerësohen punonjësit e administratës që aplikojnë...

Djali i Belerit kandidat i PD për Himarën? Dhuli zbulon çfarë pritet të ndodhë

Apeli i GJKKO la në fuqi dënimin për Fredi Belerin me 2 vite burg për korrupsion zgjedhor. Ish-zëdhënësi i fushatës së Belerit, Skerdjan Dhuli...

E trishtë/ Ndahet nga jeta në moshë të re këngëtari i njohur

Shifty Shellshock, emri i vërtetë i të cilit ishte Seth Binzer, i grupit Crazy Town, të cilët u bënë të njohur për këngën e...

“Grekët, të zënë në çarkun e tyre”/ Çupi: ‘Beleri’, problem i Greqisë

Gjykata e Apelit të Posaçëm la të pandryshuar dënimin për Fredi Belerin. Kryetari i zgjedhur i Himarës do të qëndrojë në qeli deri në...

VIDEO/ Austria kalon në avantazh ndaj Holandës, autogol qesharak i Malen

Mbyllen 45-minutat e para në dy ndeshjet e Grupit D, aty ku rezultati më befasues vjen nga ndeshja mes Holandës dhe Austrisë. Për momentin...

Lajme të tjera

Web TV