Horoskopi ditor, 31 tetor 2022

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi

Pjesa më e madhe e atyre që janë në një lidhje do kërkojnë qetësinë në çift sot. Do bëni gjithçka të largoni edhe rutinën qe mbizotëronte prej kohësh. Beqarët do jenë e sharmantë dhe joshës. Të shumtë do të jenë ata qe do iu vijnë nga pas, por ju do keni të drejtën e zgjedhjes. Financat do jenë të paqëndrueshme. Mos shpenzoni shumë që të mos bini në humnerë.
Demi

Nën ndikimin e Venusit jeta juaj në çift do jetë shumë delikate dhe nga momenti në moment mund të lindin mosmarrveshje të mëdha. Nëse jeni të pasigurt për vazhdimesinë reflektoni mirë. Beqarët mund të kenë ede dashuri me shikim të parë, por disa edhe zhgenjime. Financat duhet t’i menaxhoni me kujdes dhe maturi. Pritet që situata të jetë e qëndrueshme dhe të merrni disa vendime.

Binjakët

Ata që janë në çift do kalojnë një ditë të këndshme pranë atij që dashurojnë. Shfrytëzoni çdo moment kur të jeni me të. Klima yjore do të jetë e favorshme për takime interesante. Më në fund beqarët nuk do ndodhen vetëm dhe me brengë në shpirt. Për financat do kujdeseni më tepër dhe nuk do bëni asnjë çmenduri. Hidheni çdo hap me shumë kujdes.

Gaforrja

Nese jeni në cift duhet të përgatiteni për disa momente delikate të cilat mund t’ua ndryshojnë njeherë e përgjithmonë jetën. Tregohuni më e matur me gjithçka që do thoni. Beqarët nga ana tjetër jo vetëm që do të kenë takime, por ato mund të sjellin edhe lidhje afatgjata. Financat do jenë pozitive. Buxheti do stabilizohet ndjeshëm dhe do mund të bëni ndonjë shpenzim më tepër.

Luani

Gjatë kësaj dite do keni mundësi të flisni me hapur me partnerin tuaj dhe bashkëpunimi do të përforëcohet. Toleranca dhe mirëkuptimi janë dy pika të tjera kyçe. Edhe për beqarët do fillojë një tjetër etapë në planin sentimental. Përgatituni për emocione. Nëse shpenzoni më shumë sesa duhet për rehatinë tuaj, financat mund të kenë ndonjë tronditje të vogël.

Virgjëresha

Falë bekimit te yjeve, jeta në çift do jetë harmonike sot. Pas një periudhe gjatë së cilës e keni lënë pas dore partnerin, sot do kujdesuni më tepër për të. Beqarët edhe pse do kenë takime, duhet të reflektojnë mirë para se të marrin vendime të rëndesishme. Per sa iu perket financave duhet thënë se to do jenë goxha të paqëndrueshme. Merrni masa dhe ulni sa më shpejt shpenzimet

Peshorja

Lexo edhe :  Momenti kur shoferi i dehur përplas vajzën 5-vjeçare, por shpëton për mrekulli (Video)

Vlerësojeni më shumë atë që keni në krah sot sepse po e humbët nuk do ketë më kthim pas. Mos mendoni se ai që ke ne krah shoqja juaj është me i mirë. Beqarët nuk duhet ta kërkojne me ngulm dashurinë, por duhet ta lenë veten sa më të lire dhe të presin. Ne planin financiar situata mund të ndërlikohet së tepërmi. Kujdes!

Akrepi

Jeta në çift do shkojë më së miri gjatë kësaj dite. Do flisni për gjithçka dhe do bashkëpunoni në çdo moment me partnerin tuaj. Disa mund të zgjidhin edhe një temë delikate. Beqarët nuk duhet të kërkojnë paratë, por personin që do i bëjë të ndihen mirë. Mundësitë do ekzistojnë sot. Në planin financiar do keni fat dhe do e stabilizoni situatën. Bëni shpenzimet me të domosdoshme.

Shigjetari

Yjet do ua bëjnë shumë të lumtur dhe të gëzueshme jeten tuaj gjatë kësaj dite. Do e dini mirë cilat pika të prekni qe ai që keni në krah do të bëjë gjithcka qe ju deshironi. Do i kushtoi më tepër kohë atij. Beqarët do kenë një takim mbresëlenës, i cili mund t’ua ndryhsojë jetën njëherë e pergjithmonë. Per shkak të shpenzimeve të tejskajshme, financat do jenë të paqëndrueshme.

Bricjapi

Ditë interesante kjo e sotmja për jetën tuaj në çift. Do i jepni më tepër rëndësi intimitetit dhe do kaloni momente të mrekullueshme pranë atij që dashuroni. Beqarët më mirë të qëndrojnë vetëm edhe sot, sesa të përballen me zhgënjime që do t’i lëndojnë. Me financat do keni fat. Edhe pse do shpenzoni pas më shumë për disa gjëra të nevojshme ato nuk do tronditen.

Ujori

Në planin sentimental të çifteve çdo gjë do të shkojë mirë sot. Klima do jetë e ngrohtë dhe harmonia do mbizotërojë në çdo moment. Beqarët duhet të tregohen të sinqertë me personat që do takojnë sepse vetëm në këtë menyrë mund të nisin një histori të bukur dashurie. Me shpenzimet tregohuni sa më të kujdesshëm dhe mos shpenzoni shumë. Nuk është momenti.

Peshqit

Jeta juaj ne çift do jetë e qetë dhe pa probleme. Do jeni më të qartë për atë që doni dhe kjo do iu nxisë të mos bëni gabime. Nëse partneri në një moment inatoset me diçka, gjeni mënyren e duhur për ta qetësuar. Planet do shtojnë mundëstë e beqarëve për takime. Shfrytezojini! Financat do jenë më të mira se disa ditë më parë dhe ju do ndiheni më të qetë.

Të fundit

Interi është fitues i derbit të Milanos, goli i Lautaro Martinez vulos sfidën

Stadiumi “San Siro” në “flakë” pak pasi kishte kaluar gjysmë ore lojë në derbin Inter – Milan. Zikaltrit fituan...

Diskutimi mes Geasy dhe Luana Vjollcës: Do hap shampanjë kur të martohesh ti

“Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës në Tv Klan ka qenë një mbrëmje e tej mbushur me surpriza! Të ftuarit e kësaj...

Zhdukja e bletëve, kërcënim serioz për ekosistemin

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se është në përgatitje e sipër të një plani që ka të bëjë me rritjen e monitorimit të...

“Je ulli pa kokrra”, zihen dy kunatat: Je hasmi numër një, më ke ftohur zemrën

Pjesa e dytë e “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan ka nisur me tone të ashpra mes Marias dhe...

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në Ukrainë, thotë se Presidenti Vladimir...

Lajme të tjera

Web TV