Aksident në Shëngjin, makina përplas të miturin, shoqërohet në polici shoferi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident është shënuar sot në Shëngjin.

Një vajzë 7 vjeçare, pjesë e komunitetit afgan në Shëngjin, ka mbetur e plagosur pasi u përplas ndërsa po kalonte rrugën pranë hotelit ku po qëndron.

7 vjeçarja është dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin e Lezhës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Aksidenti ndodhi në rrugën hyrëse të Shëngjinit.

Pas kësaj ngjarjeje, drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici dhe po merret në pyetje. Policia po heton për shkaqet e këtij aksidenti

Të fundit

Pse disa njerëz besojnë verbërisht te liderët politikë apo fetarë?

Disa udhëheqës të kulteve fetare, guru-ve apo edhe udhëheqësve politikë kanë një ndikim të jashtëzakonshëm tek mbështetësit e tyre...

“Skandal i madh”/ Eksperti: Hedhja e vajit në rrugë, akt terrorist

Eksperti i sigurisë rrugore Arben Luzi e ka quajtur një akt terrorist hedhjen e vajit me qëllim nga persona të ndryshëm duke mos menduar...

Elgiti harron miqtë e vjetër, fton në dasëm miqtë e rinj…

Elgit Doda ka bashkëpunuar me shumë artistë të estradës madje disa prej tyre i ka patur edhe shumë miq. Çiljeta Xhilaga, Rezarta Shkurta, Xhensila Myrtezaj,...

Lë “Range Rover-in” ndezur dhe hyn të blejë në market, ia vjedhin brenda sekondave

E la makinën ndezur dhe me bllokazh për të shkuar në market, fieraku vjedh makinën dhe largohet me shpejtësi. Ngjarja ka ndodhur në lungomare Vlorë...

BSH: Ja rritja e çmimeve të pronave në zonat kryesore

Çmimi mesatar i banesave në gjysmën e parë të vitit të kaluar ishte mesatarisht 1128 euro për m2 për Tiranën, 837 euro për m2...

Lajme të tjera

Web TV