Kylian Mbappe me urim special për ditëlindjen e Messit: “Kam mësuar shum nga ju”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Messi dhe Mbappe nuk do të luajnë më në të njëjtën skuadër, pasi sulmuesi argjentinas u transferua te Inter Miami. Sulmuesi i PSG, Mbappe i ka uruar ditëlindjen e 36-të “pleshtit”, me një postim në rrjetet sociale.

“Gëzuar ditëlindjen legjendë. Ju uroj ta kaloni ditën sa më mirë me familjen tuaj. Faleminderit për këto dy vite në Paris, kam mësuar shumë nga ju, si lojtar, si shok skuadre, si kundërshtar dhe si person. Vetëm për këtë ju jam mirënjohës. Fat i mirë në aventurën tuaj të re” – shkruan Mbappe. Të dy sulmuesit kanë patur një bashkëpunim të mirë në Paris, duke kontribuar me shumë gola dhe asiste.

Të fundit

Foto/ Punimet për Urën e Kukësit drejt përfundimit

Po shkon drejt përfundimit Ura e Madhe e Kukësit që zëvendëson urën e vjetër ekzistuese që ka më shumë se...

Gatoi ‘hallvën e vdekjes’ për Ilnisën, motra e Erjolës ka dy fjalë për të

Ditën e djeshme, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e BBV, ku Erjola pas debateve të shumta me Ilnisën dhe Meritonin, ka...

Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një...

Qëlluan me armë të riun dhe e ndoqën për ta vrarë/ Arrestohen autorët në Pogradec

Janë arrestuar autorët e plagosjes me armë zjarri, që ndodhi pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në pranga ka rënë Denis Meko dhe një...

Lufta në Kosovë, film në Hollywood

Në fokus do të jetë masakra e Reçakut E kaluara e luftës së Kosovës, ka akoma shumë për t’i treguar botës se cilat janë krimet...

Lajme të tjera

Web TV