Presidenti i Bayernit flet për Harry Kane: “Nëse mban fjalën atëherë do të luajë për ne”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Uli Hoeness, një nga menaxherët më të lartë të Bayern Munich, bëri një deklaratë të rëndësishme për Harry Kane, objektivi numër një i bavarezëve për sulmin këtë verë.

Në prononcimin e fundit për mediet, Hoeness u shpreh se nëse lojtari i Tottenham është një njeri që e mban fjalën, atëherë ai do të luajë me kampionët e Gjermanisë.

“Nëse premtimi i tij mbahet, pra nëse e mban fjalën, ai do të jetë një lojtar i Bayern.”-deklaroi Uli Hoeness.

Nga kjo deklaratë ai lë të kuptohet se marrëveshja me lojtarin është një punë e përfunduar dhe tashmë mungon vetëm arritja e akordit me Tottenhamin, e cila nuk duket të jetë aq e lehtë për t’u gjetur.

Të fundit

I keni ditur më parë? Njihuni me karakteristikat më toksike të shenjës së Peshqve

Peshqit janë shenja e fundit e zodiakut dhe njëkohësisht më e ndjeshmja. Por çfarë e bën këtë shenjë toksike? Çfarë...

Kërkon t’i shpëtojë eliminimit, Sara vishet si mashkull dhe propozon për martesë…

Sara Gjordeni ka gjetur një mënyrë interesante që të bëjë për vete publikun dhe për t’i shpëtuar eliminimit. Ajo është veshur si mashkull, ka kapur...

Nga banorët e rinj, deri te çiftet e shtëpisë, gazetarja analizon gjithçka mbi “BBV3”

Gazetarja Klotilda Harka ishte e ftuar sot në një emision televiziv për një analizë mbi “Big Brother Vip 3”, banorët dhe situatat e krijuara...

Ja si të ruani shëndetin në një mjedis pune toksik

Ishte argëtuese, derisa nuk ishte. Kur filloi punën e tij të re, Gareth ishte duke qeshur, kompania e tij po bënte gjëra emocionuese, ai...

E bujshme nga gazeta gjermane “Bild”, Bayern i beson pankinën ish-trajnerit të Realit

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Lajme të tjera

Web TV