Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Arrestohet për pastrim parash djali i presidentit kolumbian

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nicolás Petro, djali i madh i presidentit të Kolumbisë, Gustavo Petro dhe deputet i Asamblesë së Departamentit të Atlantikut, u arrestua këtë të shtunë nga Prokuroria, e cila po heton për krimin e mundshëm të pastrimit të parave dhe pasurimit të paligjshëm. 

Përveç Petro Jr., u kap edhe ish-bashkëshortja e tij Daysuris Vásquez, e cila në fillim të vitit e akuzoi se kishte marrë një shumë të madhe parash nga një trafikant droge për fushatën e presidentit. “Unë nuk do të ndërhyj apo bëj presion mbi vendimet e tyre; ligji le ta udhëheqë lirisht procesin”, tha presidenti pasi u bë publik arrestimi i tij.

Prokuroria, siç raporton EFE, ka njoftuar se arrestimet janë kryer “sot, më 29 korrik 2023, rreth orës 06:00 (11:00 GMT), në zbatim të dispozitave të Gjykatës së 16-të Komunale Penale me Funksion i Kontrollit të Garancive të Bogotas”.

Më 21 mars, Prokuroria njoftoi se po hetonte penalisht Nikolas Petron për takimet e tij të dyshuara me trafikantët e drogës në burg dhe për “pastrim të mundshëm parash”.

Ish-gruaja e djalit të Petros siguroi në fillim të atij muaji në një intervistë për revistën Semana se trafikanti i drogës Samuel Santander Lopesierra, i njohur ndryshe si “burri Marlboro”, i dha Nicolás Petro “më shumë se 600 milionë pesos (rreth 153,000 dollarë sot. ) për fushatën e babit”.

“Kjo nuk arriti kurrë në fushatë legalisht, sepse ai i mbajti ato para, dhe po ashtu edhe të tjerët,” shtoi gruaja, e cila përmendi se edhe Nicolás Petro mori 200 milionë pesos (rreth 51,000 dollarë) nga biznesmeni kontrovers Alfonso Turco Hilsaca.

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV