Kate Middleton zhgënjen fansat mbretërorë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Princi William ka planifikuar të udhëtojë në Nju Jork këtë javë për finalistët e Earthshot Prize 2023. Megjithatë, Kate Middleton nuk do ta ndjekë. Princesha e Uellsit do të qëndrojë në shtëpi me tre fëmijët e saj, Princin George, Princeshën Charlotte dhe Princin Louis. Si i zhgënjeu fansat mbretërorë Kate Middleton

Fakti që ajo nuk do të shoqërojë bashkëshortin e saj në Nju Jork nuk ishte ajo që i mërziti fansat e familjes mbretërore britanike. Por vendimi i saj për të mos e shoqëruar nëntorin e ardhshëm në Singapor, ku princi do të presë ceremoninë e ndarjes së çmimeve, i zhgënjeu ata.

Kate Middleton jo vetëm që nuk do të jetë pranë tij në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, por as nuk do të udhëtojë me të në Singapor. Kështu fansat mbretërorë do të humbasin mundësinë për të parë një tjetër paraqitje zyrtare të çiftit dhe Princeshës së Uellsit në veprim.

Skenarët e mungesës së saj

Natyrisht, ka edhe optimistë që besojnë se Pallati thjesht po përpiqet t’i mbrojë dhe për këtë arsye nuk e shpall prezencën. Të tjerë besojnë se njoftimi i mungesës ka të bëjë me një arsye tjetër: një shtatzëni të re të princeshës.

“A mund të jetë një fëmijë i katërt në rrugë? Dyshoj, por a nuk do të ishte mirë?” shkruan një përdorues i rrjeteve sociale. “Që kur u kthyen nga pushimet verore, Katerina shkëlqen. Mund të jetë një fëmijë i katërt. Uroj,” vëren një tjetër./kb

Të fundit

Mallorca ndal në barazim Barçën në shtëpi, Vedat Muriqi fantastik me gol dhe asist

Mallorca rezulton “kockë” e fortë ndaj Barcelonës në javën e shtatë të La Ligës, duke barazuar me shifrat 2-2,...

Juventus mposht minimalisht Leccen dhe vijon ndjekjen ndaj Interit kryesues

Juventus-Lecce çelën javën e gjashtë të Serie A, me “bardhezinjtë” që fituan minimalisht, 1-0 në “Allianz Stadium”, ndërsa miqtë nga ana tjetër pësojnë humbjen...

Kurti: Në Bruksel, Vuçiç tha se Radojçiç do të bëhet “Adem Jashari i serbëve”

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zbuluar detaje mbi deklarimet që ka bërë presidenti i Serbisë në takimin e 2 majit në Bruksel.  Me...

Pas disfatës në Kukës, flet për herë të parë Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për herë të parë për disfatën në Kukës, duke vijuar me avazin e vjetër. Në një emision televiziv ai...

Basha akuzon Serbinë: Skenar sekret për të marrë nën kontroll veriun e Kosovës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha komentoi ngjarjen më të fundit nga veri i Kosovës, ku një grup i armatosur sulmuan ditën e diel...

Lajme të tjera

Web TV