David Beckham tregon sekretin e martesës jetëgjatë dhe të lumtur me Victoria-n

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

David Beckham ka treguar sekretin e martesës së gjatë me Victoria Beckham. Ata u martuan në korrik të 1998, kanë 4 fëmijë: Brooklyn, 24 vjeç, Romeo, 21 vjeç, Cruz, 18 vjeç dhe Harper 12 vjeç. Ai u shpreh se sekreti është kompromisi i vazhdueshëm.

Në dokumentarin “Beckham”, i cili flet pikërisht për jetën e drejtuesit të skuadrës Inter Milan, sigurisht, ka edhe disa detaje të marrëdhënies së tij me dizajneren e modës, Victoria Beckham.

David, 48 vjeç, u shpreh se komproimisi për të arritur plotësimin e nevojave të njëri-tjetrit është sekreti i një martese të lumtur. “Ne punojmë bashkë. Është gjithnjë të japësh dhe të marrësh” shpjegoi ai dhe shtoi: “Martesa është një punë e vështirë. Ne jemi të zënë. I them gjithmonë Victoria-s se unë kam më shumë punë, ndërsa ajo më thotë se ajo ka më shumë punë”.

Më tej, vijoi: “Ne kemi 4 fëmijë, të cilët gjithmonë po shkojnë në drejtime të ndryshme, por ne e vendosim si prioritet kohën me gjithsecilin. Kështu kemi bërë gjithmonë dhe duket se kjo po funksionon”.

Ish-futbollisti dhe drejtuesi i Inter Milan shtoi edhe se ai dhe Victoria e kanë diskutuar faktin se në një të ardhme të afërt do të bëhen gjyshër. David tha se ai ndihet më rehat se Victoria me këtë titull të ri.

“I thashë Victoria-s që e di, në një pikë do jesh gjyshe dhe ajo më tha: ‘As mos ma përmend’!”.

Beckham tha edhe se ata janë shumë të dashur me fëmijët dhe se duan t’u tregojnë atyre se i duan, i mbrojnë, i ndjekin dhe i mbështesin, ndaj nuk e fshehin dashurinë dhe gjestet e ëmbla edhe në publik, referuar faktit që e puth në buzë të bijën./E.Ç

Të fundit

VIDEO/ Roma ndalet në barazim në transfertën e Servettes, Lukaku gjen sërish rrjetën

Roma ka barazuar me rezultat 1-1 me Servetten në kuadër të grupit G në Ligën e Evropës. Vendasit e nisën...

VIDEO/ Aston Villa mposht Legian dhe vulos kualifikimin, supergol nga Ernest Muçi

Futbollisti shqiptar, Ernest Muçi, ka shënuar një super gol në përballjen mes Aston Villës dhe Legia Varshavës që u zhvillua në kuadër të raundit...

“S’ka qumësht, jepini ujë me sheqer”, qendra e grave të dhunuara lë foshnjat pa ushqim

Emisioni Fiks Fare solli një skandal me një qendër ku strehohen gratë e dhunuara, të cilat kanë një urdhër mbrojtje dhe shteti i dërgon...

OBSH: Rastet globale të malaries tejkaluan nivelet para pandemisë së COVID-19

Rastet globale të malaries tejkaluan nivelet para pandemisë së koronavirusit dhe arritën në 249 milionë në mes të një numri në rritje të kërcënimeve...

Agjencia e OKB-së për motin: Vitit 2023, më i nxehti në histori

Agjencia e OKB-së për motin njoftoi të enjten se viti 2023 është viti më i nxehtë i regjistruar ndonjëherë ndërsa paralajmëron se ka shenja...

Lajme të tjera

Web TV