Pamje të mrekullueshme nga “Air Albania”/ Tifozët shpalosin flamurin gjigant

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ka nisur sfida mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, e cila po zhvillohet në stadiumin “Air Albania”.

Ndeshja e ditës së sotme po zhvillohet në kuadër të fazës eleminatore brenda grupit E për “Euro 2024”.

Kujtojmë se Kombëtarja shqiptare arriti një barazim të vlefshëm në sfidën me Moldavinë, duke marrë një pikë e cila e kualifikoi në fazën tjetër të “Euro 2024”.

Nga sfida e mbrëmjes së sotme do të varet nëse Shqipëria do të mbetet kryesuese në grupin E ose jo.

Është shpalosur flamuri gjigand i Shqipërisë në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe.

Kuqezinjtë kanë bërë një koreografi fantastike dhe pamjet janë të jashtëzakonshme.

WhatsApp Image 2023-11-20 at 20.40.55WhatsApp Image 2023-11-20 at 20.40.54 (1)WhatsApp Image 2023-11-20 at 20.40.54

Të fundit

Arsenal shkatërron Lensin në “Emirates”, francezët të pafuqishëm përballë “Topçinjve”

Arsenali fiton me rezultat tenistik 6-0 ndaj Lensit në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve në...

Champions League/ Napoli i pafuqishëm ndaj Real Madrid, Inter “ringjallet” ndaj Benficas

Inter ia del të shmangë humbjen në Lisbonë përballë Benficës edhe pse pjesën e parë e mbyllën me rezultatin 0-3. Zikaltërit reaguan në fraksionin...

Pengesa e Elon Musk për të qenë lider botëror, vetvetja

Nga BRIAN FUNG, CNN – Elon Musk është kthyer në një lojtar gjithnjë e më të rëndësishëm në çështjet globale. Themeluesi i SpaceX ka qenë...

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit, përfshirë babanë e tij Në një video prej më shumë se...

Kryevepra që u kthye në meme

“The Laughing Valier”, piktura e vitit 1624 është ekspozuar së fundmi në Galerinë Kombëtare të Londrës. “Kur hyra brenda dhe e pashë, mbeta i shtangur”,...

Lajme të tjera

Web TV