Robert Pattinson, baba për herë të parë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ylli i “Twighlight” do të bëhet baba! Suki Waterhouse dhe Robert Pattinson do të bëhen prindër për herë të parë. Prej disa kohësh spekulohet se Suki është shtatzënë dhe ajo ka konfirmuar zërat.

Para se të performonte në festivalin Corona Capital, ajo u shpreh: “Vendosa të vesh disa të shndëritshme, sepse mendova se do t’ju shpërqendronte nga diçka tjetër që po ndodh”, duke drejtuar gishtin nga barku i saj i rrumbullakosur.

Aktorja britanike veshi (me qëllim mesa duket) një fustan të shkurtër me xixa dhe kështu konfirmoi lajmin e bukur në mënyrën më stylish.

Suki, 31 vjeç dhe Robert, 37 vjeç, janë të lumtur dhe entuziastë për bebushin që pritet të vijë në jetë, thonë burimet pranë Page Six. Ata ndezën thashethemet se do të bëheshin prindër në tetor, kur Suki vishte rroba të gjera.

Dyshja kanë 5 vite të lidhur bashkë dhe janë kujdesur që ta mbajnë raportin e tyre jashtë vëmendjes publike. Ata dolën publikisht në tapetin e kuq në dhjetor 2022, në shfaqjen e Dior në Egjipt./E.Ç

Të fundit

Arsenal shkatërron Lensin në “Emirates”, francezët të pafuqishëm përballë “Topçinjve”

Arsenali fiton me rezultat tenistik 6-0 ndaj Lensit në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve në...

Champions League/ Napoli i pafuqishëm ndaj Real Madrid, Inter “ringjallet” ndaj Benficas

Inter ia del të shmangë humbjen në Lisbonë përballë Benficës edhe pse pjesën e parë e mbyllën me rezultatin 0-3. Zikaltërit reaguan në fraksionin...

Pengesa e Elon Musk për të qenë lider botëror, vetvetja

Nga BRIAN FUNG, CNN – Elon Musk është kthyer në një lojtar gjithnjë e më të rëndësishëm në çështjet globale. Themeluesi i SpaceX ka qenë...

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit, përfshirë babanë e tij Në një video prej më shumë se...

Kryevepra që u kthye në meme

“The Laughing Valier”, piktura e vitit 1624 është ekspozuar së fundmi në Galerinë Kombëtare të Londrës. “Kur hyra brenda dhe e pashë, mbeta i shtangur”,...

Lajme të tjera

Web TV