Një listë me parfume me aromë kokosi, që do të të kujtojnë gjithnjë pushimet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aroma e kokosit është gjithnjë e adhurueshme dhe në njëfarë mënyre të kujton plazhin. Si një aromë unike që u pëlqen pothuajse të gjithëve, mendojmë se këto parfume do të të pëlqejnë shumë.

VACATION Coconout

The 7 Virtues Coconut Sun

Le Monde Gourmand Lait de Coco

Kilian Paris Moonlight in Heaven

Ariana Grande Cloud

Diptyque Philosykos

Maison Margiela Replica Beach Walk

Sol De Janeiro Rio Radiance

Tom Ford Soleil Blanc

Byredo Velvet Haze

Viktor & Rolf Flowerbomb Tiger Lily

Philosophy Solar Daydream/E.Ç

Të fundit

U fut për t’u larë në ujërat e Liqenit Artificial, i riu polak përfundon në spital

Një 25-vjeçar nga Polonia është futur ditën e sotme në Liqenin Artificial të Tiranës dhe dyshohet se ka rrezikuar...

‘Çmenden’ protestuesit futen në pistë, autoritetet e aeroportit bëjnë lëvizjen urgjente

Mëngjesin e së shtunës, aeroporti i Mynihut është mbyllur sepse disa aktivistë për mbrojtjen e klimës kaluan pengesat dhe u ndodhen në pistë qysh...

Burri qëllon për vdekje vjehrrën dhe plagos gruan, në fund vret veten

Në vendbanimin Radniçka në Bjellovar të Kroacisë, në një shtëpi familjare janë gjetur dy persona të vdekur dhe një i plagosur rëndë, i cili...

Emigrantët protestë simbolike në Milano: Duam votë në 2025!

Pasi hodhën mbi kokat e deputetëve vendimin e Gjykatës Kushtetuese për votën e diasporës, përmes thirrjes “duam të votojmë” në një protestë simbolike brenda...

70 % e hoteleve në Sarandë të rezervuara për verën! Çipa: numri i turistëve në rritje

Prenotimet në qytetin e Sarandës për periudhën e verës korrik-gusht-shtator janë në nivelet 60 - 70%. Kreu i operatorëve tustikë Arben Çipa thotë se kjo...

Lajme të tjera

Web TV