Ç’na duhet ne një injorant si Beleri? Të thyejë qafën në Greqi kur të mbarojë dënimin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nga Spartak Ngjela

Po ne shqiptarëve çfarë na duhet?

Të gjithë filogrekët bërtasin për Belerin si Eurodeputet.

Po ne shqiptarëve çfarë na duhet?

Nga burgu do të dalë kur të mbarojë dënimin. Pasi të mbarojë dënimin, le të thyejë qafën në Greqi.  Përse na duhet neve këtu?

Do na japë mend një injorant?!

Po ku kupton dot me logjikë politika greke!

Ata janë të trembur nga frika e Shqipërisë etnike.

E kanë frikën te Çamëria.

Nuk e shpëtojnë dot.

Historia e Shqipërisë do të shkojë në vendin e saj.

Grekët të durojnë… se do kenë shumë halle si pushtues tokash shqiptare.

Prisni dhe shikoni.

Shqipërinë etnike sot nuk e duan vetëm shqiptarët, por tani atë po e thërret edhe historia./   S.M

Të fundit

Si ta përballoni të nxehtin e verës pa kondicioner

Vera ka nisur zyrtarisht dhe siç duken parashikimet e motit, temperaturat edhe këtë vit do të jenë përvëluese për...

19-vjeçarja kallëzon në polici se kërcënohet në rrjete sociale nga persona të panjohur

Një 19-vjeçare nga Bulqiza ka kallëzuar në polici se është kërcënuar në rrjete sociale nga persona të panjohur. Uniformat blu po vijojnë hetimet për identifikimin...

Komisioni Hetimor i Shëndetësisë, opozita akuza Ekonomit: Je në konflikt interesi

Deputetët e opozitës në bllok kanë akuzuar deputeten socialiste Milva Ekonomi se është në konflikt interesi dhe nuk duhet të marrë pjesë në mbledhjen...

Homazhe për ish-kryebashkiakun Sejdini, Balla: Përçoi mesazhin e bashkëpunimit

Janë zhvilluar këtë të enjte homazhet në Elbasan në nder të ish-kryebashkiakut të Elbasanit, Qazim Sejdini. Sejdini ndërroi jetë të mërkurën, pas disa problemeve shëndetësore....

Tatimi për profesionet e lira/Braçe: Kush do le të ikë në Kosovë, se ua mat kokën ai atje

Deputeti socialist Erion Braçe mendon se ligji për tatimin e profesioneve të lira nuk është i gabuar. Në një debat me Jorida Tabakun nga opozita...

Lajme të tjera

Web TV