Tjetër aksident në afërsi të Elbasanit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident është regjistruar në aksin rrugor Elbasan-Papër, ku raportohet se një person ka mbetur i plagosur.

Policia bënë me dije se i plagosur ka mbetur një 45-vjeçar i cili po drejtonte një motoçikletë. Mësohet se motori ka dalë nga rruga dhe është përplasur me mbrojtësen metalike. I plagosuri është transportuar me urgjencë në spitalin e Elbasanit ku dhe ka marrë ndihmën e parë.

Raportohet se 45-vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetën./Fjala.al


Të fundit

Horoskopi ditor, e shtunë 28 janar 2023

Dashi Do të ketë një mënyrë për të qartësuar disa gjëra që ju mundojnë. Në punë mund të jeni surpriza...

Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon në raundin tjetër të FA Cup

Goli i Nathan Ake vendosi sfidën Manchester City-Arsenal. Dueli i raundit të 1/16-ve në FA Cup, u mbyll 1-0 për skuadrën e Pep Guardiolës,...

Besnikë dhe të qëndrueshëm, me këto shenja do të keni një marrëdhënie perfekte

Personat që i përkasin shenjave të mëposhtme njihen si të qëndrueshëm dhe besnikë. Demi Askush nuk e vlerëson partnerin e tij më shumë se sa një...

Largimi i shqiptarëve, eksperti i punësimit tregon ‘çelësin’: Frenimi i emigracionit..

Në kushtet e largimit të fuqisë punëtore nga vendi, eksperti për çështjet e punësimit Erald Pashai, sugjeron rritjen e pagës mesatare në 850 euro...

Rrëfehet ish-e dashura e McGonigal: I gjeta në shtëpi çantë me para më tha se…

Charles McGonigal kishte një lidhje jashtë martesore, pa e ditur se ky raport do i kushtonte shumë! Duket se qenë Allison Guerriero, e dashura e...

Lajme të tjera

Web TV