test

Nuk e duruan dot karantinën bashkë, ndahen pas 7 vitesh çifti i famshëm

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një nga çiftet më të njohura turke, aktori dhe këngëtari Kutsi dhe partnerja e tij Feyza Çipa janë ndarë pas 7 vitesh.

Lajmi u bë publik nga partnerja e Kutsit përmes një postimi në rrjete sociale, ku shkruan se nuk dëshiron më t’ja përmendin emrat e tyre bashkë.

“Po, mbaroi! Unë dhe Kutsi u ndamë. Nuk dua që emrat tanë të përmenden më në të njëjtën fjali”, shkruajti Feyza Çipa e cila është gjithashtu aktore, bën të ditur xing.al.

Mediat turke shkruajnë se arsyeja e ndarjes është karantina pasi çifti nuk e kanë duruar dot njëri-tjetrin gjatë kësaj periudhe duke patur shumë zënka.

Kutsi nuk është një personazh i panjohur për publikun shqiptar. Ai luan në serialin “Emri im është ëngjëll” që transmetohet në RTV2.

Artisti 47-vjeçar është baba i një vajze nga martesa e tij e mëparshme.

Të fundit

Dënohet me burg ish-ministri i njohur, ja për çfarë akuzohet (Emri)

Gjykata Themelore në Prishtinë ka dënuar me tre muaj burgim me kusht dhe me 1.000 euro gjobë ish-ministrin në...

Barazimi i ndeshjes Shqipëri-Kroaci/ Reagon Rama: Kjo quhet krenari, bëni më të mirën!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar mbas barazimit qe beri kombetarja jone ne ndeshjen e forte me Kroacine. Shqipëria barazoi 2-2 ndaj Kroacisë,duke krijuar një atmosferë...

Turizmi, të huajt “vërshojnë” drejt Shqipërisë, netqëndrimet në hotele u rritën mbi 74.5%

Të huajt kanë vijuar të shfaqin interes për Shqipërinë turistike me një tendencë edhe më të theksuar në prill. Të dhënat e strukturave akomoduese të...

Fotografoi në një nga plazhet më të bukura në Itali, blogeri gjobitet me 1800 euro

Informacion i rëndësishëm për të gjithë ata që do të shkojnë në Sardenjë këtë verë. Blogeri Rogerio Guia nga Dubai u gjobit me 1600 euro...

Qeveria çon në Kuvend ratifikimin e kontratës për financimin e hekurudhës

Qeveria ka çuar në Kuvend ratifikimin e kontratës për financimin e hekurudhës Vorë-Hani i Hotit. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali,...

Lajme të tjera

Web TV