Rëndohet gjendja e deputetit Adriatik Alimadhi/Futet në oksigjen te Infektivi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Deputeti i opozitës së re parlamentare Adriatik Alimadhi, paraqitet me gjendje të rënduar. Ai është shtruar te Infektivi, ndërsa tani ka kaluar edhe në oksigjen, pasi ka vështirësi në frymëmarrje.

Alimadhi rezultoi me koronavirus më 24 mars, por vetëm më datë 27 e bëri publike përmes rrjetit të tij social, Facebook.

Më pas gjendja e Alimadhit u rëndua dhe ai u shtrua e Infektivi ndërsa tani ka përfunduar në trajtim me oksigjen.

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve të Spitalit Infektiv, ndërsa pritet në vijim se cila do të jetë rrjedha e gjendjes së tij shëndetësore.

Të fundit

Në fakt amnistinë e dështoi Salianji

Nga Mero Baze Socialistët nuk arritën të bindin dot Partinë Demokratike dhe as grupimin e Berishës, të jepnin votat për...

“S’ke turp”/ Përplasje e ashpër në BBV, Juli ia thotë në sy Gazit: Më ke prerë në besë

Juli dhe Gazi së fundmi kanë pasur përplasje të forta mes njëri-tjetrit edhe pse dyshja kanë pasur një miqësi mjaft të mirë brenda shtëpisë. Ashtu...

Çfarë ndodhi? Britania vendos sanksione të reja ndaj Rusisë

Britania ka zgjeruar sanksionet e saj kundër kompanive ruse, individëve dhe entiteteve jashtë Rusisë që dyshohet se po ndihmojnë në shmangien e sanksioneve ekzistuese,...

Rihanna është sërish shtatzënë? Fotot që nxitën dyshimet se këngëtarja po pret një fëmijë

Fansat e këngëtares Rihanna kohët e fundit po spekulojnë nëse ajo dhe i dashuri i saj, A$AP Rocky, do të kenë një tjetër fëmijë së...

“Një bir ku*ve i çmendur”/ Presidenti Putin reagon ashpër ndaj fyerjeve të Biden

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka reaguar në lidhje me deklaratat e homologut të tij, Joe Biden i cili ka shpërthyer ndaj tij me ofendime. Putin i...

Lajme të tjera

Web TV