Aktori Richard Gere do bëhet baba në moshën 70-vjeçare

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ikona e Hollywood-it, Richard Gere, aktori 70-vjeçar dhe bashkëshortja e tij 37 vjeçare, kanë lajmëruar ardhjen në jetën të fëmijës së tyre të dytë bashkë.

Lajmi është konfirmuar nga çifti për revistën “People”. Vogëlushi është anëtari më i ri i familjes dhe vjen pas vëllait 14-muajsh, Alexander. Vëllai i tyre më i madh është 20-vjeçari Homer, nga martesa e parë me Caren Lowell.

Tashmë Gere iu bashku “klubit” të baballarëve në moshë ku bëjnë pjesë Eddie Murphy, Hugh Grant e shumë yje të tjerë të hollivudit, që janë bërë prindër në moshë të “tretë”.

Të fundit

Doni lëkurë të pastër? Ja si ta përdorni të bardhën e vezës për të trajtuar fytyrën

Një nga gjërat që shumica e njerëzve harrojnë të përfshijnë në rutinën e tyre është kujdesi për lëkurën. Nga dielli...

Haiti, vriten tre persona, mes tyre vajza e një kongresmeni amerikan

Tre misionarë të organizatës amerikane “Misionet në Haiti”, qendra e të cilëve ishin vendosur në Oklahama janë vrarë pasi u zunë pritë nga një...

“Peshkaqenët e borxheve”/ Deralla: Në vitin 2020 Banka e Shqipërisë mori një plan masash

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi masat e sigurisë për 9 personat e përfshirë në skandalin e zhvatjes së qytetarëve nëpërmjet te ashtuquajturave...

OBSH: COVID-19 shkurtoi jetëgjatësinë në botë

Pandemia COVID-19 shkurtoi jetëgjatësinë në botë për gati dy vjet, kur u përhap nga viti 2019 dhe 2021, duke zhbërë një dekadë përparim, tha...

Skema e mashtrimit me mikro-kreditë/ “Rasti, më i keq se firmat piramidale”

Disa ditë më parë, Prokuroria e Tiranës ka goditur skemën e zhvatjes së qytetarëve nëpërmjet të ashtuquajtur mikrokredi me interesa të larta, për shlyerjen...

Lajme të tjera

Web TV