Shkoi për të marrë rrogën në fasoneri, zhduket 33-vjeçari nga Vlora

113 563 lexime

77,490FansaPëlqeje

Një 33-vjeçar nga Vlora rezulton i zhdukur prej dy ditësh. Martin Seleni, që prej ditës së hënë nga humbur çdo kontakt me familjen.

Familja ka denoncuar rastin në polici, ndërsa shprehen se Seleni kishte shkuar për të marrë rrogën, pasi ishte i punësuar në një fasoneri.

Gjithashtu, është publikuar edhe një foto e 33-vjeçarit, që në rast se kanë informacion qytetarët të mund të ndihmojnë në gjetjen e tij./Fjala.al/

 

Të fundit

Jehonë botërore që Putin testoi vaksinën te vajza e vet

Lajmi i bujshëm i ditës së sotme ishte se Rusia do të miratojë së shpejti një vaksinë anti COVID-19...

Kastrohet ariu i egër pasi iu afrua një vajze më shumë se ç’duhet (VIDEO)

Ka një zemërim nga qytetarët në Meksikë pasi një ari i zi i parë në video teksa afrohej tek një vizitor në një park...

Më 12 dhe 14 gusht Tirana pa drita, ja zonat dhe oraret

Në datën 12 dhe 14 gusht në disa zona në Tiranë do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Sipas OSHEE-së kjo do të ndodhë për...

Pamjet me dron, ja pasojat e shpërthimit katastrofal në Bejrut (VIDEO)

Shpërthimi i madh që goditi portin e Bejrutit dhe rrethinat e saj një javë më parë ka lënë zonën si në një shtet të...

Politika në Kosovë s’gjen qetësi, sërish përplasje brenda koalicionit qeverisës

Marrëdhëniet ndërmjet partnerëve të koalicionit qeverisës në Kosovë u dukën të lëkundura që pas rifillimit të bisedimeve me Serbinë të ndërmjetësuara nga Bashkimi Evropian. Aleanca...

Lajme të tjera

Web TV