U përdhunua nga i dashuri dhe shoku i tij, zbardhet dëshmia e 23-vjeçares nga Fieri

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Detaje të tjera janë zbuluar nga përdhunimi i një 23-vjeçareje në qytetin e Fierit. E reja u shantazhua dhe u abuzua seksualisht nga i dashuri dhe shoku i tij.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur më 5 maj të këtij viti, kur e reja është thirrur nga i dashuri në shtëpinë e tij. Pasi 23-vjeçarja ka shkuar në shtëpinë e tij, atje ka gjetur dhe shokun e tij.

E reja ka treguar se fillimisht i dashuri i saj dhe shoku i tij i kanë kërkuar vajzës një shumë parash. Por pasi ajo i ka kundërshtuar, djemtë e kanë përdhunuar me radhë vajzën.

Pas ngjarjes së ndodhur, vajza u ka treguar familjarëve dhe të nesërmen ka bërë denoncimin në polici.

Pas sigurimit të provave të nevojshme, policia ka arrestuar dy të rinjtë me inicialet M.G, 26-vjeç dhe O.A, 25-vjeç.

Të fundit

Çfarë përmban propozimi i Sekretarit të NATO-s për ndihmën ushtarake Ukrainës?

Ministrat e jashtëm të NATO-s të premten do të diskutojnë për një ndihmë të re ushtarake për Ukrainën, të...

Nisin fluturimet direkte nga Tirana në Kopenhagë

Qytetarët shqiptarë nga sot mund të fluturojnë direkt drejt kryeqytetit të Danimarkës, Kopenhagës. Fluturimi i parë direkt është pritur me një ceremoni të veçantë...

Soko: Ja sa duhet të llogaritet minimumi jetik për një familje me 4 persona

Eksperti i ekonomisë Pano Soko nga Nisma Thurje, duke folur për minimumin jetik, tha në emisionin “Open” në News24, se të jetosh në minimumin...

Miqësoret dhe më pas Europiani, kombëtarja stërvitet në “Shtëpinë e Futbollit”

Trajneri i Shqipërisë, Sylvinho ka thirrur lojtarët e kombëtarës në “Shtëpinë e Futbollit”, për të parë kështu situatën e tyre në këtë fund muaji....

Lajme të tjera

Web TV