Supriza Jessica Simpson, për 6 muaj, humbet 45 kg

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mahnit Jessica Simpson, me fotot më të fundit të publikuara në rrjetet sociale, ku shfaq transformimin e saj të muajve të fundit. Këngëtarja tregon formën e saj të lakmueshme fizike, me trupin e tonifikuar pasi ka humbur plot 45 kg. 39 vjeçarja, sot Nënë e 3 fëmijëve, ka publikuar foton në Instagram ku ajo pozon para pasqyrës, me veshje sportive.

“Lëvizni lëvizni lëvizni për qetësinë tuaj mendore “ shkruan Jessica në Instagram, me foton dhe ndryshimin e saj drastik.

Mijëra ndjekës në rrjetet sociale e kanë komplimentuar këngëtaren për format e saj fizike sikurse e kanë quajtur edhe një frymëzim gjatë ditëve të karantinës.

Në vetëm 6 muaj, Jessica Simpson thotë se arriti të humbasë përmes një diete të shëndetshme dhe palestrës, më shumë se 45 kg. Në të tre shtatzënitë, ajo ka marrë thuajse 50 kg por gjithnjë është rikthyer brenda vitit në super formë./l.m/Fjala

Burimi: The Sun, Përshtati: Fjala.al


Të fundit

Porti i ri Tregtar në Porto Romano, Balluku: Investim strategjik për Shqipërinë

Zëvendëskryeministrja Belinda Balluku zhvilloi një takim sot me përfaqësues nga një serë kompanish dhe institucionesh financiare ndërkombëtare, të interesuara...

COVID-19, MSH: 10 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i bën thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin anticovid dhe vaksinimin kundër gripit, për të forcuar mbrojtjen ndaj...

Porti tregtar në Porto Romano, Rama: Projekt strategjik për vendin

“Një projekt strategjik për vendin por edhe rajonin e Europës juglindore” – kështu e konsideroi kreu i qeverisë Edi Rama, projektin për ndërtimin e...

Nedim Bajrami prezantohet tek Sassuolo, trajneri gati të ndryshojë skemën për të

Nedim Bajrami është futbollisti më i ri i Sassuolo. Mesfushori shqiptar është transferuar orët e fundit të merkatos së janarit në klubin emilian për...

Kontrolle të shumta, FBI “zbarkon” në shtëpinë e Presidentit Biden

FBI ka nisur kontrollet në shtëpinë e Presidentit Joe Biden në Delaware si pjesë e një hetimi për dokumente të klasifikuara. Lajmin e konfirmoi avokati...

Lajme të tjera

Web TV