test

E fashuar/Çfarë i ka ndodhur Monika Kryemadhit (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Edhe pse politika shqiptare po shoqërohet me një dinamikë ngjarjesh, syrit te medias nuk i shpëton asnjë detaj.

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi në hyrje të selis blu është parë me dorën e fashuar dhe duke çaluar.

Mëson se kryetarja e LSI për shkak të vështirësive në të ecur ka lajmëruar se nuk do paraqitej në punë por zhvillimet e rëndësishme për Reformën Zgjedhore dhe angazhimi i drejtpërdrejt i ambasadorëve Kim, Soreca e Norman, e kanë detyruar të dalë nga shtëpia, shkruan Newsbomb.

Thuhet se Kryemadhi ka qenë duke bërë punët e shtëpisë dhe aksidentalisht është rrëzuar duke ndrydhur këmbën. Kjo ka bërë që kryetarja e LSI të mos shfaqej në publik deri dje.

Në videon e mëposhtme të emisionin Fiks Fare, shihet momenti kur Kryemadhi del nga Selia Blu për shkak të dëmtimit në këmbë çalon dhe zbret me vështirësi shkallët.

gj.b/fjala.al

Të fundit

Gara e Splitit në Kroaci/ Piloti shqiptar renditet në vendin e dytë

Piloti Gentjan Shaqiri arriti të marrë vendin e dytë me makinën e tij “Formula 3”, në Split të Kroacisë. Në...

“Minimumi jetik 200 euro, pensionet 100 euro”/ Dilaveri: Hendeku i thelluar

Eksperti i ekonomisë, Flobens Dilaveri, ka komentuar lidhur me pensionet dhe situatën në të cilën ndodhet shteti. Sipas Dilaverit, minimumi jetik është 200 euro, ndërsa...

Temperaturat e larta shkaktojnë viktimën e parë në Shqipëri

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat. Bëhet me dije se i moshuari është Abaz Metaj dhe nga verifikimet...

Ankesa për votim të paligjshëm në zgjedhjet amerikane

Ish Presidenti Donald Trump, i cili pritet të jetë kandidat i Partisë Republikane në garën për Shtëpinë e Bardhë, thotë se njerëzit po votojnë...

Biden lehtëson rrugën për shtetësi rreth 500.000 çifteve në amerikë

Presidenti amerikan, Joe Biden, ka prezantuar të martën një prej përpjekjeve më të mëdha për t’ua lehtësuar rrugën drejt shtetësisë qindra mijëra migrantëve në...

Lajme të tjera

Web TV