U kërcënua nga bashkëjetuesi francez, shqiptarja arrestohet nga policia në Këlcyrë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në fshatin Balladan të Këlcyrës, ku është arrestuar një shqiptare dhe u shpall në kërkim bashkëjetuesi i saj francez.

Në banesën e tyre është gjetur një armë zjarri të tipit automatik. Më tej behët me dije se është ndaluar shtetasja Elona Bejo, ndërsa ajo sipas policisë është kërcënuar nga i dashuri i saj francez, i cili ndodhet në arrati, ndërsa ndalimi i shqiptares është bërë për moskallëzim krimi.

Ndërkohë arma e zjarrit automatik i modelit 56 është sekuestruar në cilësinë e provës materiale.ka.ta/Fjala.al/


Të fundit

Jennifer Lopez feston 52-vjetorin, fotografohet duke u puthur me Ben Affleck

Një ditë më parë, Jennifer Lopez festoi ditëlindjen. Në 52 vjetor, ylli i muzikës dukej më mbresëlënëse se kurrë...

Reforma në drejtësi/ Yuri Kim: Pavarësisht pengesave po jep rezultate, le të zgjedhim shpresën mbi cinizmin

Me disa fotografi nga Festivali Mik nga Pusteci i Korçës, Ambasadorja amerikane Yuri Kim duke folur për eksperiencën e ditës së sotme, rikthehu edhe...

Deklarata/ Policia kroate përshkruan me detaje lëvizjen fatale të autobusit që shkaktoi aksidentin tragjik

Departamenti i Policisë së qarkut Brod-Posavina në Kroaci ka lëshuar ​​një deklaratë duke detajuar rrethanat e aksidentit tragjik me autobus në autostradën afër qytetit...

E rëndë në MOTO3/ Ndërron jetë piloti 14-vjeçar pas aksidentit tragjik gjatë garës (Video)

Piloti i MOTO3, Hugo Millan ka ndërruar jetë në moshën 14-vjeçare pas një aksidenti tragjik në MotorLand Aragon. Adoleshenti po garonte në Kupën Europiane të...

Nën efektin e alkoolit, pa patenta dhe me shpejtësi të lartë, arrestohen 12 persona dhe pezullohen 47 leje drejtimi

Policia e Shtetit ka publikuar masat e ndërmarra gjatë 24 orëve të fundit, ndaj shoferëve që nuk respektojnë kodet e qarkullimit rrugor. Në njoftimin zyrtar,...

Lajme të tjera

Web TV