Rudina Hajdari si kurrë më parë kërcen vallen e Tropojës në studio (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Si rrallë herë, deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari është shfaqur duke kërcyer vallen e Tropojës, vendlindjes së të atit të saj Azem Hajdari.

E ftuar në studion e “E diell”, Hajdari ka folur për jetën e saj private dhe për njohjen e saj me bashkëshortin. Ajo rrëfeu se është njohur në një moshë shumë të re me bashkëshortin e saj në Amerikë.

Teksa është pyetur për dasmën e saj, ajo ka rrëfyer se ka qenë një festë “mix” ku nuk ka munguar as vallja e Tropojës.

Rudina tregoi se i pëlqen shumë të kërcejë ndërsa nuk ka nguruar të kërcejë në studio vallen e Tropojës së bashku me gazetarin Ervin Kurti.

Po ashtu Hajdari foli dhe për gafat e saj në Kuvend, për të cilat tha se në fillimet e saj ndihej keq, por që ajo e kishte për shkak të shumë viteve të qëndrimit në SHBA./Bl.BA/Fjala.al

 


Të fundit

Ministrja Kushi merr dozën e dytë të vaksinës: Mjeti më i mirë për ta fituar këtë betejë

Përmes rrjetit të saj social, Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi bën të ditur se ka marrë...

Policia e Durrësit arreston 4 persona/ Ja veprat penale që kryen

Katër persona kanë rënë në pranga për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar ndaluar 27-vjeçaren nga Kosova A.B.,...

“Mona Lisa Hekking” del në ankand/ Ja për sa milionë euro u shit

“Mona Lisa Hekking”, një kopje e njohur e shekullit të XVII që pronari i saj, Raymond Hekking, e kishte vlerësuar si autentike në vitet...

I vranë djemtë në Velipojë/ Babai me lot në sy: Më është fikur dera, mos i ndodhtë askujt

“Më kanë vrarë djemtë”. Një pohim tragjik, që sikur do të bindë dhe atë vetë për përmasat e tragjedisë që i ka rënë në...

Rama uron ditë të mbarë me investimin e ri të kardiologjisë tek ‘Shefqet Ndroqi’

Një investim i ri është kryer në shërbim të kardiokirurgjisë në spitalin Universitar “Shefqet Ndroqi”. Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga ambientet e reja...

Lajme të tjera

Web TV