Jep dorëheqjen Alaudin Malaj, gjyqtari i Apelit në Tiranë, arsyeja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Alaudin Malaj, gjyqtari i Gjykatës se Apelit të Tiranës, ka dhënë dorëheqjen.

Arsyeja që gjyqtari Malaj heq dorë nga kjo detyrë është për shkak të një marrëdhënie të re pune.

Në kërkesën që i ka dorëzuar KLGJ-së, në shkakun e marrjes së këtij vendimi, Alaudin Malaj thotë se do të nisë një punë të re. Ka.Li/fjala.al

Të fundit

Ndyshimet që ndodhin në trupin tuaj nëse konsumoni xhenxhefil për një muaj

Xhenxhefili është një nga erëzat më të fuqishme të globit. Atë e gjejmë të freskët, të thatë e në...

Çfarë ndodhi? Zarf i zi në BBV! Ngjarja që tronditi banorët

Një tjetër ngjarje e pazakontë ka tronditur ditën e sotme shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Sara dhe Françeska thuajse kanë përfunduar në një përplasje...

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp (një, padyshim) trumbetuan kudo për...

“Ke rënë brenda ore kafshë”, Silvi-Romeos: S’po bëj lojë, më pëlqen Erjola

Gjatë një bisede në BBV3 Romeo ngacmon Silvin për Erjolën. Ai dhe Julia e pyesin nëse vërtet ka pëlqim për të apo thjesht e...

Trump shënon sërish fitore, nuk ndal sulmet për kundërshtarin e mundshëm Joe Biden

Donald Trump fitoi një sërë garash presidenciale republikane të shtunën, duke iu afruar më shumë faktit i të qënit kandidati i partisë në zgjedhjet...

Lajme të tjera

Web TV