Gjendet një person i pajetë në Fushë Prezë, dyshimet e para

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Është gjendur një person i pajetë në Fushë Prezë te kryqëzimi i rrugës së Rinasit.

Raportohet se në këtë vend është gjetur trupi i pajetë i një 70-vjeçari, emri i të cilit nuk është bërë ende publik.

Dyshimet paraprake janë që i moshuari ka humbur jetën si pasojë e përdorimit të armës së zjarrit.

Ndërsa në  vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë dhe grupi hetimor, ku po punojnë për zbardhjen e rrethanave te ngjarjes.ka.ta/Fjala.al/

Të fundit

‘Më mirë martohu e bëj fëmijë’/ Deklarata e Albi Nakos që ndezi rrjetin

Një 40-vjeçare ishte mes tyre që konkurroi këtë të diel në emisionin ‘Just Dance’ dhe ndërsa të gjithë duartrokitën...

Skandal / I dha ilaçe të gabuara dy pacientëve me COVID, që më pas humbën jetën, mjeku në pranga

Një tjetër skandal në Itali, një mjek në spitalin e Brescias mësohet tu ketë dhënë qëllimisht ilaçe me efekt anestetik dhe bllokues neuromuskular pacientëve...

Sulmohet biznesmeni i njohur, autorët i lënë brenda mjetit një shufër hekuri dhe një mesazh në letër

Makina e në biznesmeni në Shkodër është shkatërruar gjatë natës së kaluar. Mësohet se mjeti tip “Tiguan”, me targë AA 289 OA, me ngjyrë...

Përgjimet e anti-mafias italiane/ Balla: Ato që janë përmendur me emër i keni në presidencë dhe miq të Lulzim Bashës

Kreu i PS-së, Taulant Balla u ndal të fliste për përgjimet e anti-mafias italiane. "Eurodeputeti që përmendet është mik i vjetër i Lulzim Bashës e...

Kryemadhi mbledh LSI-në, prezantohet programi politik: Jemi kundër shpenzimeve të luksit

Teksa na ndajnë më pak se 90 ditë nga zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, Lëvizja Socialiste për Integrim prezanton programin e saj politik. Fjalën hapëse...

Lajme të tjera

Web TV