E rëndë në Durrës, një fëmijë mbytet duke u larë në pishinë

113 563 lexime

77,337FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Durrës, ku një fëmijë është mbytur duke u larë në pushin.

Nga të dhënat paraprake bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës.

I mituri nga Kosova E.T., 10 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në pishinë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Mësohet se fëmija ndodhej me pushime me prindërit në Durrës, kur ju ka shpëtuar nga vëmendja.

Lidhur me rastin e dhimbshëm, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

E fejuara e tradhtoi 3 javë para dasmës, dhëndri organizon diçka me shoqet e nuse

E fejuara e tradhtoi tri javë para dasmës me ish-të dashurin e saj. Po t'ju ndodhte ju si do...

Sulmi me thikë në Paris cilësohet akt terrorist, ja çfarë zbardhin hetimet

Policia franceze tha të shtunën se kishin ndaluar një individ i cili besohet të ketë qenë dikur shok dhome me personin që sulmoi dy...

A po provokon Turqia? Droni hedh ngjyrë të kuqe mbi flamurin grek -VIDEO

Në ishullin grek Kastelorizo ka ndodhur një ngjarje e paprecedentë. Një dron ka njollosur me ngjyrë të kuqje flamurin grek i cili ndodhej pak...

Aksident në Berat, plagoset një vajzë

Mbrëmjen e kësaj të shtune, një aksident është regjistruar në dalje të qytetit të Beratit, në zonën e kombinatit. Një automjet tip Benz, me targa...

Zjarret në Kaliforni jashtë kontrollit, ushtria zbarkon në rrugë për të menaxhuar situatën

Zjarret vazhdojnë në pjesën veriperëndimore të Shteteve të Bashkuara. Ato kanëshkaktuar deri tani vdekjen e të paktën 35 njerëzve. Shkencëtarët thonë se këto janë...

Lajme të tjera

Web TV