Mos bëni gabimin e këtyre prindërve duke i lënë fëmijët vetëm – VIDEO

113 563 lexime

77,451FansaPëlqeje

Pa më të voglin dyshim që janë qeniet më të pafajshme, por nëse të humbasin nga sytë vetëm për një moment të vetëm fëmijët mund të krijojnë situata nga më katastrofalet.

Në videon e mëposhtme do të gjeni edhe një sërë situatash të prindërve që nuk kanë ditur se çfarë të bëjnë kur kanë gjetur fëmijët në situata as nuk u kishte shkuar mendja më parë.

/Ar.Ha/Fjala.al

Të fundit

Presidenti bjellorus i drejtohet Putin :Dua lloje të ndryshme armësh…

Presidenti i Bjellorusisë Aleksandër Lukashenko shprehet se i ka kërkuar homologut të Rusisë Vladimir Putin të furnizojë me armë...

Nikoleta, pionierja që spiunoi diversantin dhe u lavdërua nga Mehmet Shehu

Ish-drejtori i Arkivit në Ministrinë e Brendshme, historiani Kastriot Dervishi, ka publikuar për herë të parë një foto të pionieres Nikoleta. Historiani shkruan se...

E rëndë/ P*rdhunohet nga prindërit dhe xhaxhai, 7 vjeçarja, mjekëve: Më lini të vdes, nuk dua të kthehem tek ata

Një vajzë vetëm 7 vjeçare, e dhunuar dhe përdhunuar nga prindërit dhe xhaxhai i ka bërë një lutje shokuese mjekëve, duke iu kërkuar që...

E enjtja e një “tangoje” evropiane për “3 mosketierët” e futbollit shqiptar

Është cilësuar si një sukses, por tanimë nis pjesa e vështirë, aty ku realiteti të godet ashpër në fytyrë dhe të nxjerr jashtë loje,...

Përmbytje dhe fenomene të çuditshme në SHBA/ Uragani Sally shkakton situatë katastrofike

Pjesa juglindore e SHBA-së është përfshirë nga moti i keq si pasojë e uraganit ‘Sally’. Shirat e shumtë kanë shkaktuar përmbytje në të gjithë...

Lajme të tjera

Web TV