Një e dashur e re për Berlusconin/ A është kjo një hakmarrje?

113 563 lexime

77,337FansaPëlqeje

Ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi është fotografuar me të dashurën 53 vite më të re, në një përpjekje, sipas mediave italiane, për të mos mbetur mbrapa ish-të dashurës, të fotografuar nga paparacët duke puthur një grua tjetër.

83-vjeçari u fotografua duke i kapur dorën deputetes së Parlamentit italian, Marta Fascina, 30 vjeç, nga Sardenja. Fotografia u publikua nga mediat italiane pak kohë pasi ish-e dashura e Berliusconi-t, Francescka Pascale, 35-vjeç, bëri bujë në Itali pasi u fotografua duke kaluar pushimet dhe duke u puthur me këngëtaren 55-vjeçare Paola Turci, në një jaht.

Zv.kryeredaktor i revistës “Oggi” tha për “The Times se kur doli duke shëtitur me të dashurën ai e dinte që do të fotografohej, ndryshe nga ish-partnerja e tij “moderne” që shoqërohet me një grua tjetër”.

Spekulimet se fotografia ishte e llogaritur u shtuan për shkak se ajo u publikua për herë të parë nga revista “Chi”, një e përjavshme rozë në pronësi të kompanisë “Arnoldo Mondadori Editore”, e cila drejtohet nga e bija e Berlusconi-t.

Deputetja Fascina, e cila raportohet se ka një tatuazh me inicialet SB në trup, ka qenë gjithmonë mbështetëse e partisë së ngritur nga Berlusconi dhe njihet me të që nga koha kur punonte si zëdhënëse për klubin e futbollit në pronësi të miliarderit, Milan.

ru.do/ Fjala

Të fundit

E fejuara e tradhtoi 3 javë para dasmës, dhëndri organizon diçka me shoqet e nuse

E fejuara e tradhtoi tri javë para dasmës me ish-të dashurin e saj. Po t'ju ndodhte ju si do...

Sulmi me thikë në Paris cilësohet akt terrorist, ja çfarë zbardhin hetimet

Policia franceze tha të shtunën se kishin ndaluar një individ i cili besohet të ketë qenë dikur shok dhome me personin që sulmoi dy...

A po provokon Turqia? Droni hedh ngjyrë të kuqe mbi flamurin grek -VIDEO

Në ishullin grek Kastelorizo ka ndodhur një ngjarje e paprecedentë. Një dron ka njollosur me ngjyrë të kuqje flamurin grek i cili ndodhej pak...

Aksident në Berat, plagoset një vajzë

Mbrëmjen e kësaj të shtune, një aksident është regjistruar në dalje të qytetit të Beratit, në zonën e kombinatit. Një automjet tip Benz, me targa...

Zjarret në Kaliforni jashtë kontrollit, ushtria zbarkon në rrugë për të menaxhuar situatën

Zjarret vazhdojnë në pjesën veriperëndimore të Shteteve të Bashkuara. Ato kanëshkaktuar deri tani vdekjen e të paktën 35 njerëzve. Shkencëtarët thonë se këto janë...

Lajme të tjera

Web TV