Nora Istrefi vjen tërheqëse me pozat nga jahti

113 563 lexime

77,346FansaPëlqeje

Nora Istrefi, këngëtarja e njohur shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo ndan shpesh momente nga jeta e saj me ndjekësit e shumtë që numëron.

Së fundmi, Nora ka publikuar disa fotografi mjaft atraktive të realizuara në bregdet.

Ajo është shfaqur mjaft tërheqëse duke pozuar me bikini dhe vënë në pah linjat e saj trupore.

Fotografitë janë realizuar në një jaht luksoz, gjatë lundrimit në brigjet e Vlorës.

Nora është shumë e komentuar nga fansat për fizikun e saj, i cili është rezultat i ushtrimeve të rregullta në palestër. Ka.Li/fjala.al

Të fundit

1982, kur Vera Grabocka akuzohej për “Modë të Huaj”

Pakujdesi, paaftësi, nepotizëm, shkelje të moralit komunist… Këto janë vetëm disa nga akuzat që kolegët i drejtonin njëri-tjetrit në...

Nuk ishte infarkt/ Ja e vërteta e vdekjes së 50-vjeçarit që tërhoqi zvarrë qenin

Javën e kaluar shkaktoi shumë polemika në rrjetet sociale për shkak se po tërhiqte zvarrë qenin e tij me makinë. Por vetëm disa ditë...

Komunikimi i të rriturve me fëmijët është baza ku ndërtohet edukimi

Nga Lira Gjika Edukimi është ai proçes njohje dhe të mësuari, që fëmija e realizon vetë nëpërmjet modeleve që mjedisi i ofron. Komunikimi i të...

Qëlloi me armë zjarri drejt tyre/ Policia vret një person në Kosovë

Një person është vrarë nga Policia e Kosovës mbrëmjen e sotme pas konfrontimit me këta të fundit. Ngjarja ka ndodhur në Prizren dhe mësohet...

Trump do ta shpallë kandidaten për Gjykatën Supreme më 26 shtator

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se do ta shpallë të nominuaren e tij për zëvendësimin e gjykatëses së ndjerë të Gjykatës...

Lajme të tjera

Web TV