Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz prindër për herë të parë? Fotot që ngrenë dyshime

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz janë njohur për pak më shumë se gjysmë viti, por është e qartë se ata nuk presin për të hedhur hapa përpara.

Çifti u fejua në korrikun e kaluar dhe pasi konfirmuan lajmet nëna e tij, Victoria Beckham, dhe pasi morën mbështetjen e babait të tij, Davidit, u shfaqën zëra në rrjete se një martesë e fshehtë kishte ndodhur disa javë më parë.

Sipas informacioneve të mëparshme, çifti do të kishte vendosur të festonte dy dasma, njëra në Miami dhe tjetra në Mbretërinë e Bashkuar, dhe e para mund të kishte ndodhur tashmë.

Për t’i bërë gjërat më keq, më shumë zëra që rrethojnë çiftin fitojnë vrull këtë javë. Ndjekësit në Instagram të Beckhams kanë qenë duke shijuar fotot e tyre të pushimeve familjare në Miami, dhe disa kanë parë në dy imazhe arsyet për të besuar se i fejuari i Brooklyn do të priste një fëmijë.

Një foto bardh e zi tregon se Nicola po pozon në një kamxhik me veshje të brendshme, nën të cilat shfaqet një bark i ‘lulëzuar’.

Një tjetër nga imazhet që janë publikuar në orët e fundit ka alarmuar fansat, pasi ata e kanë titulluar atë “baby b” dhe disa e kanë marrë si njoftim për shtatzëni, edhe pse duket se çifti po luan pak në vorbullën e thashethemeve në mediat sociale. “Urime për shtatzëninë” dhe “Mami dhe babi!” Janë disa nga komentet që kanë marrë në postimin e fundit.

Të gjitha këto spekulime duket se kanë origjinën në njoftimin e fejesës së çiftit, i cili në atë kohë kishte në mendje bebet. “Unë premtoj se do të jem burri më i mirë dhe babai më i mirë një ditë,” shkroi Brooklyn pranë imazhit që ka qenë në të gjithë botën.

Lexo edhe :  Angelina Jolie e akuzoi për dhunë të përsëritur, Brad Pitt i përgjigjet: Je hipokrite

A do të jenë Beckhams gjyshër së shpejti? Vetëm koha dhe dokumentari që ata po përgatisin do ta tregojnë. Sipas gazetës britanike Metro , çifti së shpejti do të ylojnë në një dokumentar të ri për jetën e tyre në të cilën do të shihen më shumë nga aspektet e tyre pas shfaqjeve të tjera të realitetit që ata kanë luajtur me yje, si Victoria Beckham: Coming to Americ a ose The Real Beckhams , këto të fundit në lidhje me lëvizjen e tyre në Madrid./Me.Ra/Fjala.al

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by ?? (@brooklynbeckham) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by ?? (@brooklynbeckham) on

Të fundit

A mund të rritet mëlçia në nyjet limfatike? Sfida e re e një startup-i

Përdorimi i nyjeve limfatike të pacientëve të gjallë si bioreaktorë të vegjël, pra mjedise në të cilat rriten sa...

Skandal në ‘Për’puthen’/ Buçi-Erikës: Për kokë të çunave po të them, o vari*****

Buçi, konkurrent i formatit ‘Për’puthen’ është çmendur nga kërcimi që Erika i ka bërë Muratit në emision. Kjo pasi Buçi është shoqëruar disa herë me...

Irani gati të sulmojë Izraelin, tension i lartë në Lindjen e Mesme

Një goditje nga Irani ndaj Izraelit është një kërcënim “real dhe i besueshëm”. Deklarata vjen nga Shtëpia e Bardhë teksa frika për një sulm të afërt...

Lufta në Ukrainë/ 399 zona banimi pa energji elektrike pas sulmeve ruse

Në Ukrainë, 399 zona banimi mbetën pa energji elektrike pas sulmveve më të fundit ruse. Kjo u njoftua nga kompania shtetërore Ukrenergo, duke shpjeguar...

“Nuk mbaj mend të ketë qenë ndonjë kërcimtar…”, Iliri Shaqiri nuk kursehet për Albi Nakon

Koreografi Ilir Shaqiri ishte i ftuar sot në “Cherry on Top” me Bora Zemanin, pas një shkëputje të shkurtër nga ekrani. Mes të tjerash, Ilir...

Lajme të tjera

Web TV