Foto/ Ronaldo me pushime në St Tropez, Georgina shfaqet në super formë me bikini

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez janë parë në bordin e super jahtit të tyre prej £5.5 milion, në Francë.

Georgina dukej e bukur ndërsa shfaqi format e saj të tonifikuara me një bikini të zi në bordin e anijes luksoze.

Ajo mbante vënë edhe disa aksesorë  “minimaliste”, duke zgjedhur një byzylyk diamanti argjendi dhe një palë syze të zeza.

Ndërkohë, Cristiano shfaqi fizikun e tij . Futbollisti iu bashkua të dashurës së tij për një zhytje në Rivierën Franceze. Pas notit të tyre, çifti kaloi kohë së bashku.

Yllit i bukur i Juventsit në këtë udhëtim ka qenë i shoqëruar edhe nga fëmijët e tij./Me.Ra/Fjala.al

Të fundit

Rama publikon letrën drejtuar Ahmet Zogut: Vetëm ne e mbajtëm premtimin për rrugën e Lumit të Vlorës

Rruga e Lumit të Vlorës, e cila është premtuar prej 100 vitesh, duket se po bëhet realitet. Mbrëmjen e sotme...

Balla takim me banorët në Stravaj: Mandati i ri nevojitet për të transformuar Shqipërinë

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Elbasanit Taulant Balla zhvilloi një takim me banorët e fshatit Stravaj në Prrenjas. Në fjalën e tij...

E reja nga Kamza denoncon dhunën e tmerrshme të bashkëshortit: Më goditi me grushta në kokë derisa më ra të fikët

Ajo refuzoi që t’u bindej urdhërave të tij. Por urdhëri i tij nuk ishte një kërkesë normale, në një familje normale dhe për një...

Mund të sjellë ndryshimin historik/ Ilaçi i ri për trajtimin e tumorit të trurit

Dy persona me kancer të avancuar të trurit i janë përgjigjur mirë një prove të vogël të një kombinimi eksperimental të ilaçeve kimioterapike dhe...

Të gjitha gratë e Princit Philip, 63 herë shkoi drejt divorcit me Mbretëreshën

Mbretëresha Elizabeth II ka shkuar në prag të divorcit nga burri i saj Philip, Duka i Edinburgut, plot 63 herë. Por nëse asaj do...

Lajme të tjera

Web TV