Miley Cyrus i i jep fund miqësisë me këngëtarin Cody Simpson pas miqësisë 1- vjeçare

113 563 lexime

77,334FansaPëlqeje

Pas më pak se një viti çifti i këngëtarëve i kanë dhënë fund miqësisë së tyre.

Sipas TMZ , portali më i njohur dhe më i besuar i tabloidëve në Hollywood,  përkundër faktit se nuk ka pothuajse asnjë të dhënë në këtë drejtim dhe që asnjë prej protagonistëve nuk ka konfirmuar asgjë, shumë e konsiderojnë këtë si një “pushim si të vlefshëm” dhe jo si një ndarje të mirfilltë.

Miley Cyrus dhe Cody Simpson filluan takimin në fund të vitit 2019. Cody ishte gjithashtu një mbështetje e madhe për Miley kur në fund të vitit ajo iu nënshtrua operacionit në kordat e tyre e saj vokal . Simpson ishte me të në spital dhe i dhuronte gjestet e saj romantike që nënkuptonin se ishin në lidhje dashurie.

Hera e fundit janë parë së bashku në mediat sociale ishte korriku i kaluar me një video të Tik Tokit në të cilën ata kryenin një koreografi fantastike në kopshtin e shtëpisë së tyre. Por siç raporton TMZ , duket se dashuria e tyre ka mbaruar dhe çifti është ndarë.

ru.do/ Fjala

Të fundit

Ambasada shqiptare në Athinë jep njoftimin e rëndësishëm për emigrantët

Ambasada shqiptare në Athinë lajmëron të gjithë qytetarët se ka ndryshuar procedura e aplikimit dhe marrjes së pasaportave dhe...

Liga Profesioniste e Futbollit nuk tërhiqet, ja sa do të zgjasë bojkoti

Liga Profesioniste e Futbollit bën me dije se në vijim të vendimit të marrë në mënyrë unanime nga klubet e Kategorisë Superiore bojkoti qëndron...

Video emocionuese/ Shikoni si zhvillohet ora e muzikës në një shkollë të Kumanovës

Mësuesi në videon e mëposhtme është një shembull i patriotizmit për të gjithë shqiptarët kudo në botë. Së bashku me nxënëset e tij, në një...

Lëkundet sërish Shqipëria, ja ku ishte epiqendra

Prej disa ditësh Shqipëria ka ndjerë lëkundje të ndryshme. Një tërmet 3 ballë është shënuar në orën 16:43 në afërsi të qytetit të Fierit. Nga...

Denoncimi i avokat Cakranit: Në Shqipëri nuk ka ligj për ndalimin e propagandës komuniste

Avokati i njohur Kujtim Cakrani ka bërë një denoncim në rrjetin social Facebook. Denoncimi ka të bëjë me publikimin e librave, fotove apo simboleve të...

Lajme të tjera

Web TV