Ronaldo ndan në Instagram një foto nga pushimet, bie në sy komenti epik i mikut të tij

113 563 lexime

77,451FansaPëlqeje

Cristiano Ronaldo është me pushime. Olympique de Lyon nxori Juventusin nga Torino jashtë Champions League në raundin e 16 dhe ylli portugez ka vendosur të marrë disa ditë pushim me familjen e tij.

Ronaldo është në Riviera Franceze me Georgina Rodríguez dhe katër fëmijët e tij. Ylli portugez ka ndarë pamjet e shumta në Instagram, ku ai shfaqet duke shijuar detin dhe motin e mirë në një jaht.

Në njërën prej fotografive ai shfaqet me rroba banje, duke treguar muskujt, me një muzg spektakolar pas tij dhe mesazhin: “Ka vetëm dy mundësi: pamja ose unë. Unë ju lejoj të zgjidhni të preferuarën tuaj”.

Marcelo , futbollisti portugez dhe ish-shoku i skuadrës së Cristiano Ronaldo në Real Madrid, iu përgjigj imazhit: “Pamja, natyrisht”.

Normale që kjo është një shaka mes miqsh djhe Ronaldos nuk i mbetet hatri aspak për të tilla përgjigje./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

OFL iu kërkon llogari 4 të dënuarve në Tiranë, justifikoni pasurinë

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31...

SHBA/ Nënshkruhen marrëveshjet, Trump me aftësi “paqebërëse”, bashkonIzraelin, Bahreinin dhe Emiratet e Bashkuara

Në objektivin e thirrjeve të Shtëpisë së Bardhë ishte Arabia Saudite, fuqia më e madhe e Gjirit. Deri më tani sauditët, mbreti i të...

Tonelata droge nga Franca në Itali, shqiptarët kokat e mafias

Lumë droge midis Côte d’Azur dhe Riviera dei Fiori, me hijen e përfshirjes së “Ndrangheta”. Numri i arrestimeve të kryera nga karabinierët në Genova...

Ava Max tregon si është tallur në fëmijëri: Më kanë futur kokën në tualet

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, ka rrëfyer së fundmi se ka përjetuar bullizëm gjatë viteve të shkollës, gjë që ja ka kthyer...

Fotografia është “një art që lëviz”, intervista e fotografit të famshëm Gjon Mili në Le Franc-Tireur

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 16 Shtator 2020 “Le Franc-tireur” ka botuar, të premten e 4 tetorit 1946, në faqen n°2, një intervistë të Gjon Milit, fotografit...

Lajme të tjera

Web TV