test

Dhunoi fëmijët e kopshtit/ Arrestohet edukatorja 24-vjeçare (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një edukatore në Karolinën e Jugut është arrestuar pasi në pamjet filmike shfaqet duke goditur një djalë pesë-vjeçar dhe duke e përplasur atë në tokë dy herë.

Tiana McElveen, 24 vjeç, u akuzua për sjellje të dhunshme ndaj një fëmije dhe u arrestua të enjten e kaluar, sipas të dhënave të gjykatës.

Videoja e bërë më 14 gusht tregon dy fëmijë të vegjël që zihen për një lodër brenda kopshtit ndërsa një grua, e identifikuar si McElveen, qëndron në cep të dhomës duke parë.

Të dy djemtë bëhen gjithnjë e më fizikë me njëri-tjetrin, duke bërë që McElveen dhe një punonjëse e dytë të afrohen me fëmijët./Er.Ke/Fjala.al/

Të fundit

Josa: Kualifikimi s’është i pamundur

I mirënjohuri Mirel Josa, i ftuar në “Euro 24” në News 24 tregoi këndvështrimin e tij për Spanjën në...

Lady Gaga bën daljen e parë publike pas thashethemeve për shtatzëni

Këngëtarja e njohur Lady Gaga është shfaqur për herë të parë në publik pas thashethemeve për shtatzëni, gjatë shfaqjes së saj në Las Vegas....

Hëna e Plotë e qershorit, shenjat e horoskopit që preken më shumë

20 qershori ishte një ditë e ngarkuar për yjet pasi kishim solsticin veror në hemisferën veriore dhe ditën e parë të sezonit të Gaforres. Vetëm...

Euro 2024/ Austria fiton duke bindur, 3 gola për 3 pikë

Polonia dhe Austria u përballën në Berlin, në ndeshjen e vlefshme për raundin e dytë, të Grupit D., sfidë e fituar nga austriakët 3-1. Sfida...

Dhjetëra të vdekur nga vapa në Meksikë: 4 herë më vdekjeprurëse!

Vala e të nxehtit po përhap probleme të mëdha kudo nëpër botë. Sakaq, në Meksikë temperaturat e larta kanë marrë dhjetëra jetë njerëzish e ndërsa...

Lajme të tjera

Web TV